Strona głównaAktualnościDbajmy o nasze zdrowie

W okresie wakacji sekretariat przyjmuje interesantów

w godzinach 8.00 – 14.00.

Zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas 1

(rok szkolny 2019/2020) odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00

Dbajmy o nasze zdrowie

miniW dniu 4 kwietnia 2019r. odbył się apel dla klas 0 – III z okazji Światowego Dnia Zdrowia (7 kwietnia) i Dnia Służby Zdrowia (10 kwietnia). W części artystycznej aktywny udział wzięły dzieci z klasy II b (Koło Promocji Zdrowia) pod opieką p. Krystyny Kucickiej oraz klasy III b pod opieką p. Marii Fortas.

Przygotowane inscenizacje, wiersze i piosenki pouczały i przypominały wszystkim o zasadach zdrowego stylu życia: właściwym odżywianiu, odpowiednim ubieraniu się w zależności od pogody, higienie osobistej i uprawianiu sportu. Uczniowie wręczyli bukiet kwiatów i podziękowali p. Bożenie Lemańskiej, pielęgniarce środowiska szkolnego za opiekę medyczną nad naszą szkołą.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine