Strona głównaAktualnościDbajmy o nasze zdrowie

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl

Dbajmy o nasze zdrowie

miniW dniu 4 kwietnia 2019r. odbył się apel dla klas 0 – III z okazji Światowego Dnia Zdrowia (7 kwietnia) i Dnia Służby Zdrowia (10 kwietnia). W części artystycznej aktywny udział wzięły dzieci z klasy II b (Koło Promocji Zdrowia) pod opieką p. Krystyny Kucickiej oraz klasy III b pod opieką p. Marii Fortas.

Przygotowane inscenizacje, wiersze i piosenki pouczały i przypominały wszystkim o zasadach zdrowego stylu życia: właściwym odżywianiu, odpowiednim ubieraniu się w zależności od pogody, higienie osobistej i uprawianiu sportu. Uczniowie wręczyli bukiet kwiatów i podziękowali p. Bożenie Lemańskiej, pielęgniarce środowiska szkolnego za opiekę medyczną nad naszą szkołą.