Strona głównaAktualnościMagiczny Świat Poezji

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Magiczny Świat Poezji

20190401 114356Za nami kolejna – już czwarta – edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „Magiczny Świat Poezji”. Jak co roku konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem dzieci z klas 1-3.

W dniu 1 kwietnia 2019 roku Jury w składzie: p. Monika Prusaczyk, p. Elżbieta Robakiewicz, p. Agata Barcińska miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wszyscy uczestnicy przepięknie wygłosili przygotowane utwory.

A oto zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu:

I miejsce: Sandra Machała, kl. III b, wiersz ”Sum” J. Brzechwa
II miejsce: Adam Łabiszewski, kl. III b, wiersz „Żyrafa u fotografa” L. J. Kern
III miejsce: Antonina Kiciak, II a, wiersz „Samochwała” J. Brzechwa.

Jury zdecydowało również o przyznaniu czterech wyróżnień:

I wyróżnienie: Mateusz Rawa, kl. II b, wiersz „Bałagan” H. Niewiadomska
II wyróżnienie: Wiktoria Bornińska, kl. I b, wiersz „Kurcze blade” W. Chotomska
III wyróżnienie: Szymon Zarzycki, kl. I a, wiersz „Kwoka” J. Brzechwa
IV wyróżnienie: Eryk Mrozowski, kl. I c, wiersz „Daktyle” D. Wawiłow.

Po przeprowadzeniu eliminacji i wytypowaniu zwycięzców odbyła się część pokazowa konkursu, dla wszystkich uczniów i nauczycieli, podczas, której wręczono dyplomy za udział w konkursie oraz dyplomy dla zwycięzców. Sześcioro zwycięzców będzie reprezentowało naszą szkołę w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Starych Proboszczewicach. Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine