Strona głównaAktualnościBitwa sławnych malarzy. Leonardo da Vinci contra Vincent Van Gogh

wielkanoc1

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl

Bitwa sławnych malarzy. Leonardo da Vinci contra Vincent Van Gogh

miniUczniowie świetlicy szkolnej pierwszy tydzień kwietnia spędzili na… bitwie artystyczno-malarskiej . Poznając wielkich, światowych twórców - malarzy Leonardo da Vinci oraz Vincenta Van Gogha i ich sławne dzieła „Mona Lisa„ i „Gwieździsta noc” postanowili swoimi pracami plastycznymi opowiedzieć się po stronach swoich faworytów, dokonując bitwy na rysunki.

Kogo woleli malować? Kto im bardziej przypadł do gustu? Sprawdźcie sami w naszej małej świetlicowej galerii. Przy okazji tak malowniczej walki uczniowie dowiedzieli się różnych informacji i ciekawostek o wybitnych dziełach słynnych malarzy. Oczywiście…przez przypadek, zorientowali się, że ich prace plastyczne to też małe dzieła sztuki.