Strona głównaAktualnościBitwa sławnych malarzy. Leonardo da Vinci contra Vincent Van Gogh

W okresie wakacji sekretariat przyjmuje interesantów

w godzinach 8.00 – 14.00.

Zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas 1

(rok szkolny 2019/2020) odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00

Informujemy, że stypendia będzie można odbierać w dniach 01.07.2019-08.07.2019 w sekretariacie szkoły. Można również pobrać upoważnienie dla dziecka do samodzielnego odbioru stypendium.

Bitwa sławnych malarzy. Leonardo da Vinci contra Vincent Van Gogh

miniUczniowie świetlicy szkolnej pierwszy tydzień kwietnia spędzili na… bitwie artystyczno-malarskiej . Poznając wielkich, światowych twórców - malarzy Leonardo da Vinci oraz Vincenta Van Gogha i ich sławne dzieła „Mona Lisa„ i „Gwieździsta noc” postanowili swoimi pracami plastycznymi opowiedzieć się po stronach swoich faworytów, dokonując bitwy na rysunki.

Kogo woleli malować? Kto im bardziej przypadł do gustu? Sprawdźcie sami w naszej małej świetlicowej galerii. Przy okazji tak malowniczej walki uczniowie dowiedzieli się różnych informacji i ciekawostek o wybitnych dziełach słynnych malarzy. Oczywiście…przez przypadek, zorientowali się, że ich prace plastyczne to też małe dzieła sztuki.