Strona głównaAktualnościKonkurs ortograficzny "Zostań Mistrzem Ortografii"

W okresie wakacji sekretariat przyjmuje interesantów

w godzinach 8.00 – 14.00.

Zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas 1

(rok szkolny 2019/2020) odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00


Informujemy, że stypendia będzie można odbierać w dniach 01.07.2019-08.07.2019 w sekretariacie szkoły. Można również pobrać upoważnienie dla dziecka do samodzielnego odbioru stypendium.

Konkurs ortograficzny "Zostań Mistrzem Ortografii"

miniZ okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, w czwartek 22 lutego 2019r. odbył się szkolny konkurs ortograficzny „Zostań mistrzem ortografii” w dwóch kategoriach: dla uczniów klas IV-VI oraz VII-VIII i gimnazjum.

Zadaniem uczniów było napisanie jednego dyktanda: „Tajemnicza skrzynia” i „Opis maskotki”. Z błędami ortograficznymi uczniowie poradzili sobie bardzo dobrze, jednak trudnościami dla nich były: przecinki, cudzysłowy, wielkie litery. W konkursie wzięło udział 15 uczniów. Pięć uczennic zajęło I miejsca z uwagi na taką samą ilość popełnionych błędów w dyktandach. Konkurs zorganizowały nauczycielki języka polskiego p. Wiesława Zaborowska, p. Joanna Trzcińska wraz z logopedą szkolnym p. Elżbietą Robakiewicz. Poniżej laureaci konkursu:

I miejsca w klasach 4-6:

Maria Nowak kl. IV b
Barbara Grabowska kl. VI b
Oliwia Kalinowska kl. VI c

I miejsca w klasach 7-8:

Maja Wierzbicka kl. VII a
Nina Jędrzejewska kl. VIII a

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy!

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine