Strona głównaAktualnościIII miejsce Szkoły Podstawowej im. S.W. Reymonta w Maszewie Dużym w XXXVI Rajdzie Ekologicznym "Powitanie wiosny"

W okresie wakacji sekretariat przyjmuje interesantów

w godzinach 8.00 – 14.00.

Zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas 1

(rok szkolny 2019/2020) odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00


Informujemy, że stypendia będzie można odbierać w dniach 01.07.2019-08.07.2019 w sekretariacie szkoły. Można również pobrać upoważnienie dla dziecka do samodzielnego odbioru stypendium.

III miejsce Szkoły Podstawowej im. S.W. Reymonta w Maszewie Dużym w XXXVI Rajdzie Ekologicznym "Powitanie wiosny"

miniW sobotę 23.03.2018 członkowie i sympatycy szkolnego koła geograficzno-turystycznego wzięli udział w XXXVI Rajdzie Ekologicznym "Powitanie wiosny" zorganizowanym przez Oddział Miejski PTTK i SKTK-Globtroters przy III LO im M. Dąbrowskiej w Płocku.

Dzieci i młodzież z opiekunami ze szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych stawili się na starcie rajdu przed stadionem Wisły Płock przy ul. Lukasiewicza 34 o godz. 10.30 i wyruszyli na krótką 5-cio kilimetrową wędrówkę, pod opieką przewodnika PTTK. Trasę rajdu poprowadzono na terenie miasta Płocka - wzdłuż doliny Brzeźnicy i Zalewu Sobótka. Uczestnicy rajdu dzięki sprzyjającym warunkom meteorologicznym (15-to stopniowa temperatura, delikatny wiatr, duże nasłonecznienie) po blisko dwugodzinnej wędrówce o godz. 12.20 zameldowali się na mecie rajdu - III LO im. M. Dąbrowskiej przy ulicy Łukasiewicza. Organizatorzy przygotowali dla uczestników posiłek turystyczny i nagrodzili wszystkie uczestniczące w rajdzie drużyny.

Tym razem naszą szkołę reprezentowała skromna, ale elitarna i zaprawiona w turystycznych zmaganiach ekipa z klas III gimnazjum: Mateusz Borowski (IIIa), Antoni Sobolewski (IIIb), Dawid Głowacki (IIIb) i opiekun - p. Jacek Załęski.

Po raz kolejny w bieżącym roku szkolnym stanęliśmy na podium i wywalczyliśmy puchar oraz dyplom okolicznościowy, a dodatkowo otrzymaliśmy album "Mazowsze - ekonomia i gospodarka" za bezbłędne rozwiązanie testu wiedzowego o tematyce przyrodniczej.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine