Strona głównaAktualnościPodziękowania dla wolontariuszy WOŚP

wielkanoc1


 

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Podziękowania dla wolontariuszy WOŚP

20190320 19121320 marca 2019 w auli płockiego Ratusza prezydent Płocka Andrzej Nowakowski spotkał się z wolontariuszami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Prezydent mówił, że wolontariusze są najważniejszymi osobami, które dają swój czas, serce, energię i uśmiech. Zbierają środki, które później trafiają do najbardziej potrzebujących.

Do akcji włączyło się wiele płockich instytucji i szkół wśród których znalazła się i Szkoła Podstawowa w Maszewie Dużym. Przedstawicielka Szkolnego Wolontariatu Julia Sobolewska pod opieka pani Elżbiety Załęgowskiej odebrała podziękowania dla Szkoły i dyplomy dla wolontariuszy zaangażowanych w akcję WOŚP.

W Płocku w styczniowym finale Orkiestry udział brało 460 wolontariuszy. Zebrano ponad 322 tysiące zł.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine