Strona głównaAktualnościPodziękowania dla wolontariuszy WOŚP

W okresie wakacji sekretariat przyjmuje interesantów

w godzinach 8.00 – 14.00.

Zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas 1

(rok szkolny 2019/2020) odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00

Informujemy, że stypendia będzie można odbierać w dniach 01.07.2019-08.07.2019 w sekretariacie szkoły. Można również pobrać upoważnienie dla dziecka do samodzielnego odbioru stypendium.

Podziękowania dla wolontariuszy WOŚP

20190320 19121320 marca 2019 w auli płockiego Ratusza prezydent Płocka Andrzej Nowakowski spotkał się z wolontariuszami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Prezydent mówił, że wolontariusze są najważniejszymi osobami, które dają swój czas, serce, energię i uśmiech. Zbierają środki, które później trafiają do najbardziej potrzebujących.

Do akcji włączyło się wiele płockich instytucji i szkół wśród których znalazła się i Szkoła Podstawowa w Maszewie Dużym. Przedstawicielka Szkolnego Wolontariatu Julia Sobolewska pod opieka pani Elżbiety Załęgowskiej odebrała podziękowania dla Szkoły i dyplomy dla wolontariuszy zaangażowanych w akcję WOŚP.

W Płocku w styczniowym finale Orkiestry udział brało 460 wolontariuszy. Zebrano ponad 322 tysiące zł.