Strona głównaAktualnościPodziękowania dla wolontariuszy WOŚP

wielkanoc1

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl

Podziękowania dla wolontariuszy WOŚP

20190320 19121320 marca 2019 w auli płockiego Ratusza prezydent Płocka Andrzej Nowakowski spotkał się z wolontariuszami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Prezydent mówił, że wolontariusze są najważniejszymi osobami, które dają swój czas, serce, energię i uśmiech. Zbierają środki, które później trafiają do najbardziej potrzebujących.

Do akcji włączyło się wiele płockich instytucji i szkół wśród których znalazła się i Szkoła Podstawowa w Maszewie Dużym. Przedstawicielka Szkolnego Wolontariatu Julia Sobolewska pod opieka pani Elżbiety Załęgowskiej odebrała podziękowania dla Szkoły i dyplomy dla wolontariuszy zaangażowanych w akcję WOŚP.

W Płocku w styczniowym finale Orkiestry udział brało 460 wolontariuszy. Zebrano ponad 322 tysiące zł.