Strona głównaAktualnościWarsztaty w Zakątku Odkrywców

W okresie wakacji sekretariat przyjmuje interesantów

w godzinach 8.00 – 14.00.

Zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas 1

(rok szkolny 2019/2020) odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00


Informujemy, że stypendia będzie można odbierać w dniach 01.07.2019-08.07.2019 w sekretariacie szkoły. Można również pobrać upoważnienie dla dziecka do samodzielnego odbioru stypendium.

Warsztaty w Zakątku Odkrywców

mini6 marca 2019r. uczniowie klas trzecich pod opieką pań: Małgorzaty Matyaszek, Marii Fortas i Anety Mikołajewskiej pojechali do Zakątka Odkrywców w Stróżewku na warsztaty pt. „Optyka”. W tajemniczej atmosferze ciemności poznali zasady rządzące światłem i różne jego modyfikatory.

Podczas pracy z laserami i światłem białym dowiedzieli się, ile kolorów ma tęcza oraz czym różni się załamanie od rozczepienia. Wyobraźnię uczniów rozbudziło malowanie światłem. W końcowej części warsztatów każdy uczestnik zbudował swój własny kalejdoskop z przygotowanych elementów, który mógł zabrać do domu. Podczas pokazu trzecioklasiści mogli przekonać się jak silna może być wiązka widzialnego promieniowania elektromagnetycznego.

Warsztaty były bardzo ciekawe i podobały się uczniom. Z chęcią wybiorą się do Zakątka Odkrywców jeszcze raz!

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine