Strona głównaAktualnościDyskoteka karnawałowa

Informacje na temat rekrutacji do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020 oraz dokumenty do pobrania w zakładce REKRUTACJA.

Dyskoteka karnawałowa

miniDnia 19 lutego na sali gimnastycznej odbyła się dyskoteka karnawałowa dla wszystkich chętnych uczniów z klas 4-8 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum.

Zabawa rozpoczęła się o godzinie 16.00 i trwała do 20.00. Organizacją imprezy zajęli się uczniowie. Nad bezpieczeństwem naszych szkolnych tancerzy czuwali nauczyciele. Uczniowie sami zadbali o repertuar muzyczny. Nasi uczniowie potrzebowali chwili by poddać się tanecznym pląsom. Dość szybko jednak do tańczących dołączali kolejni uczestnicy zabawy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się przygotowane konkursy. Choć frekwencja nie była stuprocentowa i tak można śmiało powiedzieć, że impreza się udała. Wybrano króla i królową balu. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i do domu wracali pełni wrażeń, z uśmiechami na twarzach.