Strona głównaAktualnościDyskoteka karnawałowa

W okresie wakacji sekretariat przyjmuje interesantów

w godzinach 8.00 – 14.00.

Zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas 1

(rok szkolny 2019/2020) odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00

Informujemy, że stypendia będzie można odbierać w dniach 01.07.2019-08.07.2019 w sekretariacie szkoły. Można również pobrać upoważnienie dla dziecka do samodzielnego odbioru stypendium.

Dyskoteka karnawałowa

miniDnia 19 lutego na sali gimnastycznej odbyła się dyskoteka karnawałowa dla wszystkich chętnych uczniów z klas 4-8 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum.

Zabawa rozpoczęła się o godzinie 16.00 i trwała do 20.00. Organizacją imprezy zajęli się uczniowie. Nad bezpieczeństwem naszych szkolnych tancerzy czuwali nauczyciele. Uczniowie sami zadbali o repertuar muzyczny. Nasi uczniowie potrzebowali chwili by poddać się tanecznym pląsom. Dość szybko jednak do tańczących dołączali kolejni uczestnicy zabawy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się przygotowane konkursy. Choć frekwencja nie była stuprocentowa i tak można śmiało powiedzieć, że impreza się udała. Wybrano króla i królową balu. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i do domu wracali pełni wrażeń, z uśmiechami na twarzach.