Informacje dla uczestników półkolonii organizowanych przez GOKiS w dniach 17 – 21 lutego 2020

Informujemy, że stypendia za osiągnięcia naukowe i sportowe można odbierać w sekretariacie w dniach 05.02.2020-07.02.2020. Formularz do odbioru osobistego przez dziecko można pobrać tutaj

Strona głównaArchiwum 2018/2019Dyskoteka karnawałowa

Dyskoteka karnawałowa

miniDnia 19 lutego na sali gimnastycznej odbyła się dyskoteka karnawałowa dla wszystkich chętnych uczniów z klas 4-8 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum.

Zabawa rozpoczęła się o godzinie 16.00 i trwała do 20.00. Organizacją imprezy zajęli się uczniowie. Nad bezpieczeństwem naszych szkolnych tancerzy czuwali nauczyciele. Uczniowie sami zadbali o repertuar muzyczny. Nasi uczniowie potrzebowali chwili by poddać się tanecznym pląsom. Dość szybko jednak do tańczących dołączali kolejni uczestnicy zabawy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się przygotowane konkursy. Choć frekwencja nie była stuprocentowa i tak można śmiało powiedzieć, że impreza się udała. Wybrano króla i królową balu. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i do domu wracali pełni wrażeń, z uśmiechami na twarzach.

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine