Strona głównaAktualnościDyskoteka karnawałowa

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Dyskoteka karnawałowa

miniDnia 19 lutego na sali gimnastycznej odbyła się dyskoteka karnawałowa dla wszystkich chętnych uczniów z klas 4-8 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum.

Zabawa rozpoczęła się o godzinie 16.00 i trwała do 20.00. Organizacją imprezy zajęli się uczniowie. Nad bezpieczeństwem naszych szkolnych tancerzy czuwali nauczyciele. Uczniowie sami zadbali o repertuar muzyczny. Nasi uczniowie potrzebowali chwili by poddać się tanecznym pląsom. Dość szybko jednak do tańczących dołączali kolejni uczestnicy zabawy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się przygotowane konkursy. Choć frekwencja nie była stuprocentowa i tak można śmiało powiedzieć, że impreza się udała. Wybrano króla i królową balu. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i do domu wracali pełni wrażeń, z uśmiechami na twarzach.

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine