men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Strona głównaArchiwum 2018/2019II miejsce Szkoły Podstawowej im. S.W. Reymonta w Maszewie Dużym w XXXVI Rajdzie Zima „Szlakiem Powstania Styczniowego"

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021.

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do 1 klasy w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021. Pozdrawiam


Materiały do pobrania do nauki zdalnej przez uczniów

II miejsce Szkoły Podstawowej im. S.W. Reymonta w Maszewie Dużym w XXXVI Rajdzie Zima „Szlakiem Powstania Styczniowego"

miniW dniu 23.02.2019 członkowie i sympatycy szkolnego koła geograficzno- turystycznego wzięli udział w XXXVI Rajdzie Zima „Szlakiem Powstania Styczniowego" zorganizowanym przez Oddział Miejski PTTK, przy współpracy z SKKT-PTTK "Mechkon" ZST Płock. Trasę poprowadzono szlakiem upamiętniającym wydarzenia z roku 1863: pl. Narutowicza - ul. Sienkiewicza - ul. Powstańców - ul. Słoneczna - ul. Norbertańska - Cmentarz Prawosławn y- Cmentarz Wojskowy - ul. Kilińskiego - Zespół Szkół Technicznych.

Dzieci i młodzież z opiekunami ze szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych stawili się na starcie rajdu przed płockim Odwachem o godz. 10.00 i ruszyli na 5-cio kilometrową wędrówkę pod opieką przewodnika PTTK . Dzięki sprzyjającym warunkom meteorologicznym - temperatura w okolicach zera ,minimalny wiatr, niewielkie zachmurzenie - uczestnicy sprawnie pokonali trasę i tuż przed godz. 12.00 zameldowali się na mecie rajdu w Zespole Szkół Technicznych.

Nasza drużyna w składzie: Paulina Bętlewska (IIIa),Monika Filarska (IIIa), Julia Gajewska (IIIa), Jakub Godlewski (IIIa), Alicja Lewandowska (IIIa), Julia Pieńkos (IIIa), Sandra Ptaszyńska (IIIa), Julia Sobolewska (IIIb), Laura Kotulska (IIIb), Zuzanna Jaglińska (IIIb), Jan Skierski (IIIb), Patryk Lisiecki (IIIb), Antoni Sobolewski (IIIb), Michał Krajęta (IIIb), Dawid Głowacki (IIIb), Piotr Mysiak (7b), Jakub Czerniakowski (7b), Szymon Gorzelany (7b) i opiekun - p. Jacek Załęski w kategorii szkół podstawowych została sklasyfikowana na 2 miejscu, zdobywając puchar i dyplom.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

Logo Magiczna Moc Bajek 1

 

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine