Strona głównaAktualnościII miejsce Szkoły Podstawowej im. S.W. Reymonta w Maszewie Dużym w XXXVI Rajdzie Zima „Szlakiem Powstania Styczniowego"

W okresie wakacji sekretariat przyjmuje interesantów

w godzinach 8.00 – 14.00.

Zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas 1

(rok szkolny 2019/2020) odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00

Informujemy, że stypendia będzie można odbierać w dniach 01.07.2019-08.07.2019 w sekretariacie szkoły. Można również pobrać upoważnienie dla dziecka do samodzielnego odbioru stypendium.

miniW dniu 23.02.2019 członkowie i sympatycy szkolnego koła geograficzno- turystycznego wzięli udział w XXXVI Rajdzie Zima „Szlakiem Powstania Styczniowego" zorganizowanym przez Oddział Miejski PTTK, przy współpracy z SKKT-PTTK "Mechkon" ZST Płock. Trasę poprowadzono szlakiem upamiętniającym wydarzenia z roku 1863: pl. Narutowicza - ul. Sienkiewicza - ul. Powstańców - ul. Słoneczna - ul. Norbertańska - Cmentarz Prawosławn y- Cmentarz Wojskowy - ul. Kilińskiego - Zespół Szkół Technicznych.

Dzieci i młodzież z opiekunami ze szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych stawili się na starcie rajdu przed płockim Odwachem o godz. 10.00 i ruszyli na 5-cio kilometrową wędrówkę pod opieką przewodnika PTTK . Dzięki sprzyjającym warunkom meteorologicznym - temperatura w okolicach zera ,minimalny wiatr, niewielkie zachmurzenie - uczestnicy sprawnie pokonali trasę i tuż przed godz. 12.00 zameldowali się na mecie rajdu w Zespole Szkół Technicznych.

Nasza drużyna w składzie: Paulina Bętlewska (IIIa),Monika Filarska (IIIa), Julia Gajewska (IIIa), Jakub Godlewski (IIIa), Alicja Lewandowska (IIIa), Julia Pieńkos (IIIa), Sandra Ptaszyńska (IIIa), Julia Sobolewska (IIIb), Laura Kotulska (IIIb), Zuzanna Jaglińska (IIIb), Jan Skierski (IIIb), Patryk Lisiecki (IIIb), Antoni Sobolewski (IIIb), Michał Krajęta (IIIb), Dawid Głowacki (IIIb), Piotr Mysiak (7b), Jakub Czerniakowski (7b), Szymon Gorzelany (7b) i opiekun - p. Jacek Załęski w kategorii szkół podstawowych została sklasyfikowana na 2 miejscu, zdobywając puchar i dyplom.