Strona głównaAktualnościUrodziny Baby Jagi - to prawdziwy hicior na wesoło!

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Urodziny Baby Jagi - to prawdziwy hicior na wesoło!

miniW poniedziałek 25 lutego 2019 r. uczniowie klas II wraz z nauczycielami: B. Rękawek, K. Kucicką i A. Mikołajewską pojechali do Spółdzielczego Domu Kultury w Płocku, gdzie obejrzeli spektakl o tematyce profilaktycznej. Było to przedstawienie pod tytułem "Urodziny Baby Jagi".

Wyjazd sfinansowany został ze środków Gminnego Programu Profilaktyki. Fundatorem wyjazdu był Urząd Gminy Stara Biała oraz Wójt - Pan Sławomir Wawrzyński.

Były krzyki, były śmiechy, „tańe wygibańce” i głośne piski. Czasami nie wiadomo było, kto jest głośniejszy, czy osławiona Baba Jaga... czy rozkoszna, młoda widownia.

Warto nadmienić, że sztuka oparta została na bardzo dobrym, interesującym scenariuszu, była niesamowicie zabawna i "nawiązywała" bliską relację z odbiorcą. Widownia została po prostu wciągnięta w bieg wydarzeń, głośno reagowała, dopowiadała kwestie, co bardzo się Babie Jadze podobało.

A teraz zobaczcie jak się bawiliśmy !

20190225 101041

20190225 101429

20190225 103542

20190225 104743

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine