Strona głównaAktualnościUrodziny Baby Jagi - to prawdziwy hicior na wesoło!

Informacje na temat rekrutacji do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020 oraz dokumenty do pobrania w zakładce REKRUTACJA.

Urodziny Baby Jagi - to prawdziwy hicior na wesoło!

miniW poniedziałek 25 lutego 2019 r. uczniowie klas II wraz z nauczycielami: B. Rękawek, K. Kucicką i A. Mikołajewską pojechali do Spółdzielczego Domu Kultury w Płocku, gdzie obejrzeli spektakl o tematyce profilaktycznej. Było to przedstawienie pod tytułem "Urodziny Baby Jagi".

Wyjazd sfinansowany został ze środków Gminnego Programu Profilaktyki. Fundatorem wyjazdu był Urząd Gminy Stara Biała oraz Wójt - Pan Sławomir Wawrzyński.

Były krzyki, były śmiechy, „tańe wygibańce” i głośne piski. Czasami nie wiadomo było, kto jest głośniejszy, czy osławiona Baba Jaga... czy rozkoszna, młoda widownia.

Warto nadmienić, że sztuka oparta została na bardzo dobrym, interesującym scenariuszu, była niesamowicie zabawna i "nawiązywała" bliską relację z odbiorcą. Widownia została po prostu wciągnięta w bieg wydarzeń, głośno reagowała, dopowiadała kwestie, co bardzo się Babie Jadze podobało.

A teraz zobaczcie jak się bawiliśmy !

20190225 101041

20190225 101429