Strona głównaAktualnościUrodziny Baby Jagi - to prawdziwy hicior na wesoło!

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl

Urodziny Baby Jagi - to prawdziwy hicior na wesoło!

miniW poniedziałek 25 lutego 2019 r. uczniowie klas II wraz z nauczycielami: B. Rękawek, K. Kucicką i A. Mikołajewską pojechali do Spółdzielczego Domu Kultury w Płocku, gdzie obejrzeli spektakl o tematyce profilaktycznej. Było to przedstawienie pod tytułem "Urodziny Baby Jagi".

Wyjazd sfinansowany został ze środków Gminnego Programu Profilaktyki. Fundatorem wyjazdu był Urząd Gminy Stara Biała oraz Wójt - Pan Sławomir Wawrzyński.

Były krzyki, były śmiechy, „tańe wygibańce” i głośne piski. Czasami nie wiadomo było, kto jest głośniejszy, czy osławiona Baba Jaga... czy rozkoszna, młoda widownia.

Warto nadmienić, że sztuka oparta została na bardzo dobrym, interesującym scenariuszu, była niesamowicie zabawna i "nawiązywała" bliską relację z odbiorcą. Widownia została po prostu wciągnięta w bieg wydarzeń, głośno reagowała, dopowiadała kwestie, co bardzo się Babie Jadze podobało.

A teraz zobaczcie jak się bawiliśmy !

20190225 101041

20190225 101429