Strona głównaAktualnościStypendia Wójta Gminy Stara Biała

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Stypendia Wójta Gminy Stara Biała

miniDnia 21 lutego 2019 r. odbyła się uroczysta akademia podsumowująca pracę w I półroczu roku szkolnego 2018/2019.Podczas niej Wójt Gminy Stara Biała – pan Sławomir Wawrzyński uroczyście wręczył uczniom listy gratulacyjne. Otrzymali je stypendyści, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce.

Stypendia, będące wyrazem uznania dla osiągnięć uczniów, są przyznawane ze środków Gminy Stara Biała i wypłacane dwukrotnie w ciągu roku szkolnego. W I półroczu w szkole podstawowej (kl. IV – VIII) i klasach trzecich gimnazjum przyznano łącznie 81 stypendiów naukowych w wysokości 200 zł dla każdego, spełniającego kryteria ucznia. Na zakończenie zostały również wręczone podziękowania dla naszych wolontariuszy za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu XV Zbiórki Żywności Caritas.

Stypendia za osiągnięcia w nauce otrzymali:

Klasy IV

Jakub Baranowski, Wiktoria Borkowska, Wiktoria Kaczorowska, Maja Lisiewska , Julia Reda, Szymon Cegliński, Julia Gęsiarz, Krystian Kania, Maja Kępczyńska, Karol Kozłowski, Julia Kuś, Piotr Maciakiewicz, Maria Nowak, Wiktor Okraska, Dominika Ostrowska , Julia Perlińska, Natalia Pietrzak, Adam Ruszkowski, Zuzanna Witkowska , Aleksandra Wrutniak, Oliwia Zalewska i Alicja Żółtowska.

Klasy V

Jagoda Cholewa Błażej Dobroś, Zofia Frankowska, Igor Jaszczak, Maja Jędrzejewska, Zuzanna Jóźwik, Weronika Krajenta, Radosław Majewski, Anna Ostrowicka, Jakub Patrowicz, Natan Sieradzki, Miłosz Stankiewicz, Lidia Staszewska i Marta Tchorek

Klasy VI

Hanna Antczak, Marcin Borkowski, Michał Borzuchowski, Antonina Chrapkowska, Anna Czerwińska, Aleksandra Dulny, Barbara Grabowska , Oliwia Kalinowska, Wiktoria Krawczyk, Natalia Malinowska, Kinga Pruszkowska, Maja Reńska, Dominika Ryniak i Marcelina Sulińska.

Klasy VII

Adam Bonkowski, Olga Ceglińska, Jakub Czarnecki, Jakub Czerniakowski, Karol Garbaszewski , Weronika Janiszewska , Mateusz Kalwas, Michał Kalwas, Mateusz Karaszewski, Dominika Lubasińska, Milena Piórowicz i Amelia Szygoska.

Klasy VIII

Bartłomiej Baniecki, Olga Budzyńska, Wiktor Bylicki, Wiktor Dworak, Nina Jędrzejewska, Natalia Krajenta, Damian Malinowski, Patrycja Mikulicz, Wojciech Pniewski, Maja Ruszkowska i Alan Sieradzki.

Klasy III gimnazjum

Paulina Bętlewska, Agata Czerwińska, Angelika Falacińska, Natalia Korzeniewska , Maja Łukaszewska, Sandra Ptaszyńska, Julia Sobolewska i Wiktoria Świder.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine