Strona głównaAktualnościStypendia Wójta Gminy Stara Biała

Informacje na temat rekrutacji do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020 oraz dokumenty do pobrania w zakładce REKRUTACJA.

Stypendia Wójta Gminy Stara Biała

miniDnia 21 lutego 2019 r. odbyła się uroczysta akademia podsumowująca pracę w I półroczu roku szkolnego 2018/2019.Podczas niej Wójt Gminy Stara Biała – pan Sławomir Wawrzyński uroczyście wręczył uczniom listy gratulacyjne. Otrzymali je stypendyści, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce.

Stypendia, będące wyrazem uznania dla osiągnięć uczniów, są przyznawane ze środków Gminy Stara Biała i wypłacane dwukrotnie w ciągu roku szkolnego. W I półroczu w szkole podstawowej (kl. IV – VIII) i klasach trzecich gimnazjum przyznano łącznie 81 stypendiów naukowych w wysokości 200 zł dla każdego, spełniającego kryteria ucznia. Na zakończenie zostały również wręczone podziękowania dla naszych wolontariuszy za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu XV Zbiórki Żywności Caritas.

Stypendia za osiągnięcia w nauce otrzymali:

Klasy IV

Jakub Baranowski, Wiktoria Borkowska, Wiktoria Kaczorowska, Maja Lisiewska , Julia Reda, Szymon Cegliński, Julia Gęsiarz, Krystian Kania, Maja Kępczyńska, Karol Kozłowski, Julia Kuś, Piotr Maciakiewicz, Maria Nowak, Wiktor Okraska, Dominika Ostrowska , Julia Perlińska, Natalia Pietrzak, Adam Ruszkowski, Zuzanna Witkowska , Aleksandra Wrutniak, Oliwia Zalewska i Alicja Żółtowska.

Klasy V

Jagoda Cholewa Błażej Dobroś, Zofia Frankowska, Igor Jaszczak, Maja Jędrzejewska, Zuzanna Jóźwik, Weronika Krajenta, Radosław Majewski, Anna Ostrowicka, Jakub Patrowicz, Natan Sieradzki, Miłosz Stankiewicz, Lidia Staszewska i Marta Tchorek

Klasy VI

Hanna Antczak, Marcin Borkowski, Michał Borzuchowski, Antonina Chrapkowska, Anna Czerwińska, Aleksandra Dulny, Barbara Grabowska , Oliwia Kalinowska, Wiktoria Krawczyk, Natalia Malinowska, Kinga Pruszkowska, Maja Reńska, Dominika Ryniak i Marcelina Sulińska.

Klasy VII

Adam Bonkowski, Olga Ceglińska, Jakub Czarnecki, Jakub Czerniakowski, Karol Garbaszewski , Weronika Janiszewska , Mateusz Kalwas, Michał Kalwas, Mateusz Karaszewski, Dominika Lubasińska, Milena Piórowicz i Amelia Szygoska.

Klasy VIII

Bartłomiej Baniecki, Olga Budzyńska, Wiktor Bylicki, Wiktor Dworak, Nina Jędrzejewska, Natalia Krajenta, Damian Malinowski, Patrycja Mikulicz, Wojciech Pniewski, Maja Ruszkowska i Alan Sieradzki.

Klasy III gimnazjum

Paulina Bętlewska, Agata Czerwińska, Angelika Falacińska, Natalia Korzeniewska , Maja Łukaszewska, Sandra Ptaszyńska, Julia Sobolewska i Wiktoria Świder.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!