Strona głównaAktualnościKampania "Dobrze Cię widzieć"

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl

Kampania "Dobrze Cię widzieć"

miniW dniu 22 lutego 2019 r. w ramach ogólnopolskiej kampanii „Dobrze Cię widzieć” zostały rozdane kamizelki odblaskowe dla wszystkich uczniów klas 1-8. Projekt jest finansowany przez Fundusz Sprawiedliwości i jest bezpłatny.

W ramach działalności edukacyjnej na potrzeby kampanii powstał spot i filmy animowane wskazujące na prawidłowe zachowanie się pieszych na drodze oraz podkreślające wagę bycia widocznym dzięki kamizelkom odblaskowym.

Akcja ma pomóc w budowaniu świadomości pieszych i w poprawie bezpieczeństwa na drodze, co w rezultacie pomoże chronić dzieci i młodzież.