Strona głównaAktualnościKampania "Dobrze Cię widzieć"

Informacje na temat rekrutacji do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020 oraz dokumenty do pobrania w zakładce REKRUTACJA.

Kampania "Dobrze Cię widzieć"

miniW dniu 22 lutego 2019 r. w ramach ogólnopolskiej kampanii „Dobrze Cię widzieć” zostały rozdane kamizelki odblaskowe dla wszystkich uczniów klas 1-8. Projekt jest finansowany przez Fundusz Sprawiedliwości i jest bezpłatny.

W ramach działalności edukacyjnej na potrzeby kampanii powstał spot i filmy animowane wskazujące na prawidłowe zachowanie się pieszych na drodze oraz podkreślające wagę bycia widocznym dzięki kamizelkom odblaskowym.

Akcja ma pomóc w budowaniu świadomości pieszych i w poprawie bezpieczeństwa na drodze, co w rezultacie pomoże chronić dzieci i młodzież.