Strona głównaAktualnościDzień Babci i Dziadka

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Dzień Babci i Dziadka

miniMimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, to są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków.

Przedszkolaki, pod okiem swoich wychowawczyń, pani Ireny Milczarek, Wiolety Smolińskiej i Karoliny Mazurek przygotowały na tę okazję piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki , tańce oraz przedstawienie muzyczne pt. „Babuszka”. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po odśpiewaniu STO LAT dzieci wręczyły własnoręcznie zrobione laurki – filiżanki z herbatkami i babeczki. To był dzień niezwykły, pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Serdecznie dziękujemy rodzicom naszych przedszkolaków, którzy pomogli w przyjęciu gości i zorganizowaniu słodkiego poczęstunku.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine