Strona głównaAktualnościDzień Babci i Dziadka

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl

Dzień Babci i Dziadka

miniMimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, to są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków.

Przedszkolaki, pod okiem swoich wychowawczyń, pani Ireny Milczarek, Wiolety Smolińskiej i Karoliny Mazurek przygotowały na tę okazję piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki , tańce oraz przedstawienie muzyczne pt. „Babuszka”. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po odśpiewaniu STO LAT dzieci wręczyły własnoręcznie zrobione laurki – filiżanki z herbatkami i babeczki. To był dzień niezwykły, pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Serdecznie dziękujemy rodzicom naszych przedszkolaków, którzy pomogli w przyjęciu gości i zorganizowaniu słodkiego poczęstunku.