Strona głównaAktualnościBal karnawałowy klas 0-3

W okresie wakacji sekretariat przyjmuje interesantów

w godzinach 8.00 – 14.00.

Zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas 1

(rok szkolny 2019/2020) odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00

Informujemy, że stypendia będzie można odbierać w dniach 01.07.2019-08.07.2019 w sekretariacie szkoły. Można również pobrać upoważnienie dla dziecka do samodzielnego odbioru stypendium.

Bal karnawałowy klas 0-3

mini25 stycznia nasza szkoła zamieniła się w magiczne miejsce. Niezliczone księżniczki, towarzyszący im rycerze, piraci, żołnierze, wróżki, dzwoneczek, policjanci, diabełek , czarownice oraz Batman ze Spidermanem, a także inne postaci z kreskówek opanowały salę gimnastyczną.

Uśmiechów, tańców i zabawy nie było końca- tak jak na prawdziwy bal przystało. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!