Strona głównaAktualnościBal karnawałowy klas 0-3

Informacje na temat rekrutacji do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020 oraz dokumenty do pobrania w zakładce REKRUTACJA.

Bal karnawałowy klas 0-3

mini25 stycznia nasza szkoła zamieniła się w magiczne miejsce. Niezliczone księżniczki, towarzyszący im rycerze, piraci, żołnierze, wróżki, dzwoneczek, policjanci, diabełek , czarownice oraz Batman ze Spidermanem, a także inne postaci z kreskówek opanowały salę gimnastyczną.

Uśmiechów, tańców i zabawy nie było końca- tak jak na prawdziwy bal przystało. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!