men1 men2  men31

men4 men5  men6

UWAGA!
Od 25 maja 2020 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa za obiady - 6,40 zł.

Strona głównaArchiwum 2018/2019Bal karnawałowy klas 0-3

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021.

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli lub przesłali drogą elektroniczną oświadczenie woli zostały przyjęte do 1 klasy w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym na rok szkolny 2020/2021. Pozdrawiam

Materiały do pobrania do nauki zdalnej przez uczniów

Bal karnawałowy klas 0-3

mini25 stycznia nasza szkoła zamieniła się w magiczne miejsce. Niezliczone księżniczki, towarzyszący im rycerze, piraci, żołnierze, wróżki, dzwoneczek, policjanci, diabełek , czarownice oraz Batman ze Spidermanem, a także inne postaci z kreskówek opanowały salę gimnastyczną.

Uśmiechów, tańców i zabawy nie było końca- tak jak na prawdziwy bal przystało. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Logo Magiczna Moc Bajek 1