Strona głównaAktualnościBal karnawałowy klas 0-3

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19 czerwca 2019 r. (środa) i będzie przebiegała następująco:

- godz. 8.30 – uczniowie klas 1 - 3  spotykają się z wychowawcami przy klasach i przechodzą na halę sportową,

- godz. 10.00 – uczniowie klas 4 – 8 i gimnazjum spotykają się z wychowawcami przy klasach i przechodzą na halę sportową.

Bal karnawałowy klas 0-3

mini25 stycznia nasza szkoła zamieniła się w magiczne miejsce. Niezliczone księżniczki, towarzyszący im rycerze, piraci, żołnierze, wróżki, dzwoneczek, policjanci, diabełek , czarownice oraz Batman ze Spidermanem, a także inne postaci z kreskówek opanowały salę gimnastyczną.

Uśmiechów, tańców i zabawy nie było końca- tak jak na prawdziwy bal przystało. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!