Strona głównaAktualnościWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

miniWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w tym roku już po raz 27. Tym razem również Szkolny Wolontariat włączył się w akcję i w piątek 11.01.2019 przeprowadził zbiórkę pieniędzy w szkole, a w niedzielę 13.01.2019 w Płocku.

Tym razem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała dla najmłodszych pacjentów. Celem WOŚP w 2019 roku było wsparcie najbardziej wyspecjalizowanych placówek medycznych, zajmujących się diagnostyką oraz leczeniem najciężej chorych dzieci. Za pieniądze przekazane przez darczyńców zakupione zostaną m.in.  rezonanse magnetyczne, tomografy komputerowe, aparaty do diagnostyki RTG oraz wysokiej klasy ultrasonografy.

Wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym w 27 Finale WOŚP udało się zebrać 2362,25 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bo „Pomaganie jest dziecinnie proste”.