Strona głównaAktualnościWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W okresie wakacji sekretariat przyjmuje interesantów

w godzinach 8.00 – 14.00.

Zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas 1

(rok szkolny 2019/2020) odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

miniWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w tym roku już po raz 27. Tym razem również Szkolny Wolontariat włączył się w akcję i w piątek 11.01.2019 przeprowadził zbiórkę pieniędzy w szkole, a w niedzielę 13.01.2019 w Płocku.

Tym razem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała dla najmłodszych pacjentów. Celem WOŚP w 2019 roku było wsparcie najbardziej wyspecjalizowanych placówek medycznych, zajmujących się diagnostyką oraz leczeniem najciężej chorych dzieci. Za pieniądze przekazane przez darczyńców zakupione zostaną m.in.  rezonanse magnetyczne, tomografy komputerowe, aparaty do diagnostyki RTG oraz wysokiej klasy ultrasonografy.

Wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym w 27 Finale WOŚP udało się zebrać 2362,25 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bo „Pomaganie jest dziecinnie proste”.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine