Strona głównaAktualnościWarsztaty ekologiczne "Smog albo zdrowie"

W okresie wakacji sekretariat przyjmuje interesantów

w godzinach 8.00 – 14.00.

Zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas 1

(rok szkolny 2019/2020) odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00

Warsztaty ekologiczne "Smog albo zdrowie"

foto3W dniach 7-11.01.2019 r. w świetlicy szkolnej w ramach edukacji ekologicznej odbyły się warsztaty ekologiczne „ Smog albo zdrowie”. Głównym tematem dyskusji był wpływ zanieczyszczeń powietrza na nasze zdrowie – efekt smogu.

Uczniowie podczas lekcji zmierzyli się z ważnymi informacjami dotyczącymi tego groźnego zjawiska. Poznali pojęcie smogu, choroby przez niego wywołane, miejsca w Polsce najbardziej zagrożone smogiem, jednostkę zanieczyszczenia powietrza oraz nauczyli się sposobów ograniczenia smogu we własnym środowisku lokalnym. Uczniowie w grupach sprawdzali na różnych portalach, stronach internetowych i aplikacjach stopień zanieczyszczenia powietrza dla danych województw.

Uczniowie wykonali również wspólnie pracę plastyczną o zróżnicowanej technice zainspirowani tematem zagrożenia dla swojego zdrowia – smogiem.

Warsztaty prowadził zespół ds. ekologii: Aneta Bielska, Elżbieta Robakiewicz, Justyna Libura.

foto1

foto2

foto3

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine