Strona głównaAktualnościWycieczka klas czwartych do Ciechanowa

wielkanoc1


 

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Wycieczka klas czwartych do Ciechanowa

miniW dniu 12 grudnia uczniowie klas IVa i IVc w ramach Mikołajek klasowych pojechali na wycieczkę do Ciechanowa.

Rozpoczęliśmy od zwiedzania Zamku Książąt Mazowieckich, który zrobił na uczniach duże wrażenie. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się repliki broni oraz dyby na głównym dziedzińcu.

Po spacerze uczniowie wzięli udział w lekcji muzealnej. Cofnęliśmy się podczas niej do średniowiecza i rozmawialiśmy na temat życia na zamku w tym czasie. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą i aktywnością podczas zajęć.

Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Fabryce Pomysłów. Uczniowie zobaczyli cały proces powstawania bombek. Własnoręcznie dekorowali bombki według własnego pomysłu. W między czasie dzieci mogły skorzystać z sali zabaw z kulkami oraz pobawić się przy muzyce w zabawy proponowane przez panie.

Nie ominął nas również słodki poczęstunek w postaci soczków i batonika. Na koniec uczniowie zjedli obiad i w pełni usatysfakcjonowani wrócili do domów.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine