Strona głównaAktualnościWycieczka klas czwartych do Ciechanowa

W okresie wakacji sekretariat przyjmuje interesantów

w godzinach 8.00 – 14.00.

Zebranie dla rodziców uczniów przyszłorocznych klas 1

(rok szkolny 2019/2020) odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. o godz. 17.00

Wycieczka klas czwartych do Ciechanowa

miniW dniu 12 grudnia uczniowie klas IVa i IVc w ramach Mikołajek klasowych pojechali na wycieczkę do Ciechanowa.

Rozpoczęliśmy od zwiedzania Zamku Książąt Mazowieckich, który zrobił na uczniach duże wrażenie. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się repliki broni oraz dyby na głównym dziedzińcu.

Po spacerze uczniowie wzięli udział w lekcji muzealnej. Cofnęliśmy się podczas niej do średniowiecza i rozmawialiśmy na temat życia na zamku w tym czasie. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą i aktywnością podczas zajęć.

Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Fabryce Pomysłów. Uczniowie zobaczyli cały proces powstawania bombek. Własnoręcznie dekorowali bombki według własnego pomysłu. W między czasie dzieci mogły skorzystać z sali zabaw z kulkami oraz pobawić się przy muzyce w zabawy proponowane przez panie.

Nie ominął nas również słodki poczęstunek w postaci soczków i batonika. Na koniec uczniowie zjedli obiad i w pełni usatysfakcjonowani wrócili do domów.