Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19 czerwca 2019 r. (środa) i będzie przebiegała następująco:

- godz. 8.30 – uczniowie klas 1 - 3  spotykają się z wychowawcami przy klasach i przechodzą na halę sportową,

- godz. 10.00 – uczniowie klas 4 – 8 i gimnazjum spotykają się z wychowawcami przy klasach i przechodzą na halę sportową.


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Jasełka

miniBoże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie naszej szkoły pod opieka p. Joanny Dylewskiej, Ewy Kubackiej i Elżbiety Załęgowskiej przygotowali Jasełka Bożonarodzeniowe.

W pięknej scenografii przygotowanej przez p. Marzenę Bonkowska i p. Anetę Bielską, młodzi aktorzy przedstawili sceny ukazujące smutne świętach współczesnej rodziny, która skupia się na tym co materialne gubiąc to, co najważniejsze czyli prawdziwy sens Świąt Bożego Narodzenia. Pokazana była również rodzina, która w dniu Wigilii z utęsknieniem czekała na przyjście Jezusa, dla której Bożego Narodzenie dokonało się w sercu i było największą wartością.

Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku... Piękny śpiew kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru szkolnego po kierownictwem p. Jerzego Gawlińskiego uświadomił wszystkim i przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów jak i dla uczniów i nauczycieli.

Po zakończonym spektaklu głos zabrała dyrektor szkoły p. Małgorzata Bartos- Piątkowska, która podziękowała uczniom za występ oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine