Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się dn. 23.01.2019 (środa) o godz. 16.30 (klasy 4-8 i 3 gim.) i 17.00 (klasy 0-3).

Półkolonie dla klas 2-6

Materiały informacyjne MEN dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do Rodziców

Strona głównaAktualnościZbiórka żywności

Zbiórka żywności

miniW dniach 7-8 grudnia 2018 roku w godzinach 14–18 w piątek oraz w sobotę od godziny 10-18 w sklepie Biedronka i Mila, 32 wolontariuszy z naszej szkoły we współpracy z Caritas Diecezji Płockiej włączyło się w XV Ogólnopolską Zbiórkę Żywności pod hasłem „TAK - Pomagam”.

Podczas zbiórki wolontariusze zbierali artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwe w przechowywaniu, z których najuboższe rodziny i placówki Caritas przygotują świąteczne posiłki.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas kiedy każdemu człowiekowi potrzebna jest bliskość drugiego człowieka. Za pomocą prostego gestu można pokazać ludziom, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w ciężkiej sytuacji, że nie są sami. Caritas pragnie na święta dotrzeć z pomocą do jak największej liczby osób niedożywionych i żyjących w ubóstwie, aby każdy mógł cieszyć się Świętami Bożego Narodzenia. Produkty zebrane podczas zbiórki trafiają do najbiedniejszych dzieci, rodzin wielodzietnych, osób samotnie wychowujących dzieci, bezdomnych, chorych i bezrobotnych, a także do osób pracujących, których nie stać na zakup żywności.

W akcję zbierania żywności zaangażowali się następujący wolontariusze:

1. Agata Czerwińska
30. Wanesa Kuś
31. Wiktor Bylicki
32. Paulina Bętlewska

Serdeczne dziękujemy wolontariuszom i wszystkim ludziom dobrego serca za udział w Zbiórce Żywności Caritas.