Strona głównaAktualnościMikołajkowa wycieczka Pierwszaków

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19 czerwca 2019 r. (środa) i będzie przebiegała następująco:

- godz. 8.30 – uczniowie klas 1 - 3  spotykają się z wychowawcami przy klasach i przechodzą na halę sportową,

- godz. 10.00 – uczniowie klas 4 – 8 i gimnazjum spotykają się z wychowawcami przy klasach i przechodzą na halę sportową.


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Mikołajkowa wycieczka Pierwszaków

miniW dniu 5 grudnia uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami udali się w podróż do Krainy Świętego Mikołaja w Kołacinku. Na miejscu dzieci zostały przywitane przez Elfy, które oprowadziły Pierwszaków po magicznej krainie.

Swoją przygodę z kraina Św. Mikołaja rozpoczęliśmy od warsztatów, podczas, których dzieci wykonywały ozdoby świąteczne z kolorowych cekinów i koralików. Kolejnym punktem programu była bajkowa ścieżka, na której poznaliśmy elementy scenografii Krainy świętego Mikołaja. Uczniowie odwiedzali bajkowe domki i mieli okazję przypomnieć sobie swoje ulubione opowieści na dobranoc. Elfy przypomniały dzieciom bajki: „Jaś i Małgosia”, „Trzy świnki”, „Calineczka”, „Kot w butach”, „O rybaku i złotej rybce” i inne. Kulminacją spaceru było spotkanie z Dziadkiem Mrozem oraz wizyta w domu Świętego Mikołaja.

Pierwszaki z wypiekami na twarzy odwiedziły również Salę Tronową Świętego Mikołaja, gdzie mogły porozmawiać z Mikołajem, przekazać mu swój list oraz zobaczyć gabinet, gdzie odpisuje dzieciom na listy.

Po obiedzie dzieci miały chwilę dla siebie, aby pobawić się na placu zabaw z kulkami i zrobić pamiątkowe zakupy w sklepiku. Po południu zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

Teraz pozostaje tylko czekać wizytę Mikołaja w naszych domach!

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine