Strona głównaAktualnościMikołajki w Happy Parku

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19 czerwca 2019 r. (środa) i będzie przebiegała następująco:

- godz. 8.30 – uczniowie klas 1 - 3  spotykają się z wychowawcami przy klasach i przechodzą na halę sportową,

- godz. 10.00 – uczniowie klas 4 – 8 i gimnazjum spotykają się z wychowawcami przy klasach i przechodzą na halę sportową.


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Mikołajki w Happy Parku

mini6 grudnia 2018 r. uczniowie klas drugich wraz z opiekunami p. Beatę Rękawek, Krystyną Kucicką i Renatą Szulborską świętowali Mikołajki w Happy Parku w Stróżewku. W świątecznej bożonarodzeniowej scenerii dzieci, pod okiem Mikołaja i jego pomocnic, wesoło się bawiły.

Śnieżynki zorganizowały wiele zabaw animacyjnych. Niezwykłą frajdą okazała się duża konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na samym szczycie konstrukcji i nie brakowało dzielnych i odważnych, aby ją pokonać. Dzieci chętnie korzystały z dmuchanych „skakańców”, armatek na piłeczki, elektronicznych samochodów, koników oraz maczug i automatów. Podczas pobytu największym powodzeniem cieszyły się maszyny, dzięki którym uczniowie wygrywali losy, które następnie wymieniali na zabawki. Pobyt w Centrum Zabaw dostarczył uczniom wiele radości. Zadowoleni i szczęśliwi wrócili do szkoły. Poniżej możecie zobaczyć, jak spędzali Mikołajki.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine