Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się dn. 23.01.2019 (środa) o godz. 16.30 (klasy 4-8 i 3 gim.) i 17.00 (klasy 0-3).

Półkolonie dla klas 2-6

Materiały informacyjne MEN dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do Rodziców

Strona głównaAktualnościMikołajki w Happy Parku

Mikołajki w Happy Parku

mini6 grudnia 2018 r. uczniowie klas drugich wraz z opiekunami p. Beatę Rękawek, Krystyną Kucicką i Renatą Szulborską świętowali Mikołajki w Happy Parku w Stróżewku. W świątecznej bożonarodzeniowej scenerii dzieci, pod okiem Mikołaja i jego pomocnic, wesoło się bawiły.

Śnieżynki zorganizowały wiele zabaw animacyjnych. Niezwykłą frajdą okazała się duża konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na samym szczycie konstrukcji i nie brakowało dzielnych i odważnych, aby ją pokonać. Dzieci chętnie korzystały z dmuchanych „skakańców”, armatek na piłeczki, elektronicznych samochodów, koników oraz maczug i automatów. Podczas pobytu największym powodzeniem cieszyły się maszyny, dzięki którym uczniowie wygrywali losy, które następnie wymieniali na zabawki. Pobyt w Centrum Zabaw dostarczył uczniom wiele radości. Zadowoleni i szczęśliwi wrócili do szkoły. Poniżej możecie zobaczyć, jak spędzali Mikołajki.