Strona głównaAktualnościMikołajki w Happy Parku

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19 czerwca 2019 r. (środa) i będzie przebiegała następująco:

- godz. 8.30 – uczniowie klas 1 - 3  spotykają się z wychowawcami przy klasach i przechodzą na halę sportową,

- godz. 10.00 – uczniowie klas 4 – 8 i gimnazjum spotykają się z wychowawcami przy klasach i przechodzą na halę sportową.

Mikołajki w Happy Parku

mini6 grudnia 2018 r. uczniowie klas drugich wraz z opiekunami p. Beatę Rękawek, Krystyną Kucicką i Renatą Szulborską świętowali Mikołajki w Happy Parku w Stróżewku. W świątecznej bożonarodzeniowej scenerii dzieci, pod okiem Mikołaja i jego pomocnic, wesoło się bawiły.

Śnieżynki zorganizowały wiele zabaw animacyjnych. Niezwykłą frajdą okazała się duża konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na samym szczycie konstrukcji i nie brakowało dzielnych i odważnych, aby ją pokonać. Dzieci chętnie korzystały z dmuchanych „skakańców”, armatek na piłeczki, elektronicznych samochodów, koników oraz maczug i automatów. Podczas pobytu największym powodzeniem cieszyły się maszyny, dzięki którym uczniowie wygrywali losy, które następnie wymieniali na zabawki. Pobyt w Centrum Zabaw dostarczył uczniom wiele radości. Zadowoleni i szczęśliwi wrócili do szkoły. Poniżej możecie zobaczyć, jak spędzali Mikołajki.