Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się dn. 23.01.2019 (środa) o godz. 16.30 (klasy 4-8 i 3 gim.) i 17.00 (klasy 0-3).

Półkolonie dla klas 2-6

Materiały informacyjne MEN dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do Rodziców

Strona głównaAktualnościSfilmowana wystawa „W drodze do niepodległości”

Sfilmowana wystawa „W drodze do niepodległości”

miniNa początku października gościła w naszej szkole wystawa „ W drodze do niepodległości”, przygotowana i prezentowana w całej Polsce dzięki zaangażowaniu pracy i środków wielu ludzi i instytucji m.in. Archiwum Akt Nowych, PERN-u, Banku Pocztowego. Jako część obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości trafiła również do naszej szkoły dzięki wójtowi gminy Panu Sławomirowi Wawrzyńskiemu oraz Państwu Agacie i Jackowi Piekarskim, którzy dokonali otwarcia ekspozycji.

Grupa uczniów nagrała film z wystawy, która jedynie 4 października prezentowana była w naszej szkole. Trwający 18 minut film pozwala zapoznać się z wydarzeniami, które doprowadziły do odzyskania przez Polskę niepodległości i prześledzić zmagania Polaków w pierwszych latach istnienia II Rzeczypospolitej. Wykonawcą zdjęć, nagrań i montażu jest Adam Czarnecki- utalentowany młody filmowiec z klasy ósmej. Jako lektorzy w filmie wystąpili: Olga Budzyńska, Nina Jędrzejewska oraz Eryk Murawski. Zachęcamy do obejrzenia filmu.