Strona głównaAktualnościMikołajki klas trzecich

Informacje na temat rekrutacji do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020 oraz dokumenty do pobrania w zakładce REKRUTACJA.

Mikołajki klas trzecich

mini6 grudnia uczniowie klas trzecich pod opieką pań: Małgorzaty Matyaszek, Marii Fortas i Marty Durzyńskiej pojechali na wycieczkę do Galerii Mazovia w Płocku, gdzie miło spędzili mikołajkowe przedpołudnie w Sali Zabaw Fikołki.

Podczas dwugodzinnego pobytu dzieci świetnie się bawiły korzystając z atrakcji znajdujących się w tym centrum rozrywki. Uczniowie aktywnie spędzali czas na trzypiętrowej konstrukcji z labiryntami, tyrolką, basenem z kulkami oraz torem przeszkód.

Dla miłośników piłki nożnej było przygotowane małe boisko. Pobyt w Fikołkach był również doskonałą okazją do integracji trzecioklasistów i pogłębiania więzi między dziećmi.

Po dwugodzinnej intensywnej zabawie nadszedł czas na posiłek. Następnym punktem wycieczki była wizyta w McDonald's, gdzie każdy uczeń zjadł smaczną przekąskę, którą sobie sam zamówił.

Po zaspokojeniu głodu, trzecioklasiści pełni wrażeń i dobrego humoru wrócili do szkoły. To był bardzo udany mikołajkowy dzień!