Strona głównaAktualnościMikołajki klas trzecich

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19 czerwca 2019 r. (środa) i będzie przebiegała następująco:

- godz. 8.30 – uczniowie klas 1 - 3  spotykają się z wychowawcami przy klasach i przechodzą na halę sportową,

- godz. 10.00 – uczniowie klas 4 – 8 i gimnazjum spotykają się z wychowawcami przy klasach i przechodzą na halę sportową.


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Mikołajki klas trzecich

mini6 grudnia uczniowie klas trzecich pod opieką pań: Małgorzaty Matyaszek, Marii Fortas i Marty Durzyńskiej pojechali na wycieczkę do Galerii Mazovia w Płocku, gdzie miło spędzili mikołajkowe przedpołudnie w Sali Zabaw Fikołki.

Podczas dwugodzinnego pobytu dzieci świetnie się bawiły korzystając z atrakcji znajdujących się w tym centrum rozrywki. Uczniowie aktywnie spędzali czas na trzypiętrowej konstrukcji z labiryntami, tyrolką, basenem z kulkami oraz torem przeszkód.

Dla miłośników piłki nożnej było przygotowane małe boisko. Pobyt w Fikołkach był również doskonałą okazją do integracji trzecioklasistów i pogłębiania więzi między dziećmi.

Po dwugodzinnej intensywnej zabawie nadszedł czas na posiłek. Następnym punktem wycieczki była wizyta w McDonald's, gdzie każdy uczeń zjadł smaczną przekąskę, którą sobie sam zamówił.

Po zaspokojeniu głodu, trzecioklasiści pełni wrażeń i dobrego humoru wrócili do szkoły. To był bardzo udany mikołajkowy dzień!

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine