Strona głównaAktualnościŚlubowanie klas pierwszych

Ślubowanie klas pierwszych

mini24 października odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Zanim dzieci uroczyście złożyły przysięgę, musiały przejść bardzo trudny test. Nagle na sali pojawiła się zła wróżka, która jak to zwykle bywa w bajkach, uwielbia utrudniać wszystkim życie.

Tym razem nie było inaczej. Na szczęście pierwszaki świetnie poradziły sobie z każdym zadaniem i odczarowały rzucone zaklęcia. Piosenką, tańcem i wierszami przepędziły złą wróżkę. Następnie Pani Dyrektor wszystkich uroczyście pasowała na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły, a obecny na uroczystości Wójt Gminy Sławomir Wawrzyński, pogratulował i wręczył każdemu dyplom i legitymację.