Strona głównaAktualnościXVIII Dzień Papieski

wielkanoc1


 

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

XVIII Dzień Papieski

mini16 października 2018 roku, przeżywaliśmy w naszej szkole już po raz kolejny Dzień Papieski, obchodzony w całej Polsce pod hasłem "Promieniowanie Ojcostwa".

Z tej okazji odbyła się akademia poświęcona osobie Jana  Pawła II. Podczas uroczystości mieliśmy okazję uczcić 40 rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową oraz przypomnieć sobie Osobę Papieża Polaka w programie „Mały Gość”.

Do studia TV „Trwam”, dziennikarze w osobie Mai Ruszkowskiej i Adama Czarneckiego, zapraszali gości, którzy bezpośrednio spotkali się z Karolem Wojtyłą. Byli to : p. Zygmunt – Mateusz Karaszewski, p. Zofia – Dominika Lubasińska, p. Wanda – Olga Ceglińska, góral – Ignacy Kaczorowski. To oni dzielili się swoimi wspomnieniami, kiedy w różnych momentach swego życia spotkali się z Janem Pawłem II. Zaproszonymi gośćmi byli także uczniowie ze szkoły w Wadowicach: Ola Wrutniak, Marysia Nowak, Adam Ruszkowski, Zuzia Witkowska, Wiktor Okraska, Wiktoria Kaczorowska, Piotr Maciakiewicz, którzy zaprezentowali fragmenty książek i dokumentów kościelnych, których autorem był papież. Ponadto wystąpili: Nina Krzemińska, Mateusz Wiciński oraz chór , który wykonał oazową pieśń papieża „Barkę” oraz „Błogosławieni”.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine