Strona głównaAktualnościNiecodzienna wizyta u przedszkolaków

Niecodzienna wizyta u przedszkolaków

mini17 października 2018 r. - tego dnia już od rana, przedszkolaki czekały na zapowiedzianego przez panie wychowawczynie gościa. Zgadywanek było co niemiara, ale nikt nie mógł trafić.

Przed południem do sali weszła dość pokaźnych rozmiarów postać - była to maskotka sportowców Wisły Płock o imieniu Nafciarz. Po przywitaniu dzieci zadawały mnóstwo pytań związanych ze sportem. Każdy przedszkolak otrzymał od Nafciarza plakat sportowców Wisły Płock wraz z dedykacją. Dzieci w podziękowaniu zatańczyły sportowy układ z piłkami, do którego chętnie przyłączył się również nasz Gość. Była to naprawdę super niespodzianka!!!