Strona głównaAktualnościNiecodzienna wizyta u przedszkolaków

wielkanoc1


 

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Niecodzienna wizyta u przedszkolaków

mini17 października 2018 r. - tego dnia już od rana, przedszkolaki czekały na zapowiedzianego przez panie wychowawczynie gościa. Zgadywanek było co niemiara, ale nikt nie mógł trafić.

Przed południem do sali weszła dość pokaźnych rozmiarów postać - była to maskotka sportowców Wisły Płock o imieniu Nafciarz. Po przywitaniu dzieci zadawały mnóstwo pytań związanych ze sportem. Każdy przedszkolak otrzymał od Nafciarza plakat sportowców Wisły Płock wraz z dedykacją. Dzieci w podziękowaniu zatańczyły sportowy układ z piłkami, do którego chętnie przyłączył się również nasz Gość. Była to naprawdę super niespodzianka!!!

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine