Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się dn. 23.01.2019 (środa) o godz. 16.30 (klasy 4-8 i 3 gim.) i 17.00 (klasy 0-3).

Półkolonie dla klas 2-6

Materiały informacyjne MEN dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

 List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do Rodziców

Strona głównaAktualnościEuropejski Dzień Języków Obcych

Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Europejski Dzień Języków Obcych

miniDnia 11 października 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych, który od 2001 roku organizowany jest w całej Europie 26 września.

Jak sama nazwa wskazuje jest to święto całej Europy, a w szczególności języków, którymi posługują się Europejczycy. Tego dnia przypominamy sobie jak wiele korzyści płynie z nauki języków obcych.

W tym roku zespół języków obcych w składzie: Anna Guzanek, Anna Szymańska, Artur Szymański, Martyna Jaglińska, Ewa Zembik i Justyna Posiadeł przygotował wiele atrakcji.

W quizie językowym wzięli udział wybrani uczniowie klas V-VIII. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą i sprawnością w posługiwaniu się językami: angielskim i niemieckim.

Dla urozmaicenia obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych każda klasa miała za zadanie przygotować prezentację wylosowanego przez siebie kraju. Wszystkie klasy wypadły świetnie. Uczniowie przygotowali kolorowe plakaty, tradycyjne potrawy kuchni europejskiej, krótkie występy artystyczne oraz pochwalili się znajomością obcego słownictwa.

Jury po gorących naradach wyłoniło zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęła klasa 6b, która zaprezentowała Rosję. Kolejne dwa miejsca zajęły klasy 7b i 8a. Nagrodzeni otrzymali słodkie upominki i bony dla klasy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i nauczycielom.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine