Strona głównaAktualności7 edycja rajdu „Brwileńska Ostoja”

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

7 edycja rajdu „Brwileńska Ostoja”

mini6 października 2018 odbył się już po raz siódmy rajd „Brwileńska Ostoja” zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starej Białej oraz Nadleśnictwo Płock. Na starcie rajdu stawiło się 11 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z terenu gmin Stara Biała, Brudzeń Duży i Sierpc oraz stowarzyszenia i organizacje. O godz. 9.30 uczestnicy wyruszyli na malowniczą trasę wytyczoną na obszarze Lasów Brwileńskich ze startem i metą w brwileńskiej leśniczówce.

Zadaniem z każdej z drużyn było dotarcie do oznaczonych na mapie punktów na trasie rajdu, gdzie organizatorzy przygotowali dla uczestników zadania wiedzowo-sprawnościowe o tematyce przyrodniczo-historyczno-turystycznej. Wszyscy uczestnicy otrzymali na starcie suchy prowiant, a na zakończenie posiłek turystyczny (pieczywo, kiełbasa na gorąco, herbata). Dzięki aplikacjom internetowym precyzyjnie ustaliliśmy dystans rajdu - 10 km 700 m i aktywny czas wędrówki - 2 godz. 58 min. 

O godz. 12.30 zameldowaliśmy się a mecie, a o 13.30 organizatorzy wręczyli wszystkim uczestnikom nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcom puchary okolicznościowe.                                                                                                                                            

Naszą szkołę reprezentowała 13- to osobowa drużyna z klas III gimnazjum i VII szkoły podstawowej pod opieką p. Jacka Załęskiego w składzie: Gorzelany Szymon (VII b), Czerniakowski Jakub (VII b), Lisiecki Patryk (III b), Sobolewska Julia (III b), Skierski Jan (III b), Sobolewski Antoni (III b), Wochowska Agata (III b) Krajęta Patryk (III b), Borowski Mateusz (III a), Jaglińska Zuzanna (III b), Skierski Jan (III b), Czubak Martyna (III a ), Filarska Monika (III a).

Uczniowie i uczennice z naszej szkoły zdobyli cenne nagrody: dyplom uczestnictwa, upominki sponsorowane przez Orlen S.A. i bon towarowy o wartości 100 zł.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine