Strona głównaAktualnościWycieczka klas czwartych do Płocka

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Wycieczka klas czwartych do Płocka

miniW dniu 1 października wszyscy uczniowie klas IV chcąc celebrować Dzień Chłopaka udali się na wycieczkę do Płocka.

Dzień rozpoczęli od godzinnego spaceru po starówce Płockiej oraz przepięknym wzgórzu tumskim. Uczniowie najbardziej zachwycali się pomnikiem Bolesława Krzywoustego w Płocku przedstawiającego księcia Bolesława na koniu w otoczeniu grupy pieszych wojów ze sztandarem. Monument wykonany jest z jasnego piaskowca drobnoziarnistego luna. Jest wysoki na ponad 5 metrów i waży około 21 ton.

Następnie udali się do kina na seans filmu „Zegar Czarnoksiężnika”. Na koniec odwiedzili pizzerię Laguna, gdzie zjedli przepyszną pizzę oraz dyskutowali na temat obejrzanego filmu. Kolejny dzień zaliczony do tych bardzo udanych.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine