Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wyrównawczych w roku szkolnym 2018/2019

Karta rekrutacji do projektu "Bądźmy zdrowi"

Rekrutacja do projektu "Bądźmy zdrowi" trwa do wtorku 23.10.2018. W środę 24.10.2018 odbędą się badania uczniów zgłoszonych do projektu.

Strona głównaAktualnościWycieczka klas czwartych do Płocka

Wycieczka klas czwartych do Płocka

miniW dniu 1 października wszyscy uczniowie klas IV chcąc celebrować Dzień Chłopaka udali się na wycieczkę do Płocka.

Dzień rozpoczęli od godzinnego spaceru po starówce Płockiej oraz przepięknym wzgórzu tumskim. Uczniowie najbardziej zachwycali się pomnikiem Bolesława Krzywoustego w Płocku przedstawiającego księcia Bolesława na koniu w otoczeniu grupy pieszych wojów ze sztandarem. Monument wykonany jest z jasnego piaskowca drobnoziarnistego luna. Jest wysoki na ponad 5 metrów i waży około 21 ton.

Następnie udali się do kina na seans filmu „Zegar Czarnoksiężnika”. Na koniec odwiedzili pizzerię Laguna, gdzie zjedli przepyszną pizzę oraz dyskutowali na temat obejrzanego filmu. Kolejny dzień zaliczony do tych bardzo udanych.