Strona głównaAktualnościDzień Chłopaka klas trzecich

Dzień Chłopaka klas trzecich

mini28 września 2018r. uczniowie klas trzecich świętowali Dzień Chłopaka. Z tej okazji wybrali się na wycieczkę do Płocka pod opieką pań: Małgorzaty Matyaszek, Marii Fortas i Anety Mikołajewskiej.

Pierwszym punktem programu było oglądanie filmu „Biały Kieł” w kinie „Novekino Przedwiośnie”. Dzieci poznały pełną mądrości, przygód i wzruszeń opowieść o psie, w którego żyłach płynie wilcza krew. Ten film jest pierwszą animowaną ekranizacją przetłumaczonej na 89 języków, ponadczasowej książki Jacka Londona.

Po seansie w kinie trzecioklasiści udali się do pobliskiej pizzerii „Laguna”, gdzie zjedli ulubioną pizzę, którą sami sobie wybrali. Wspólny posiłek był świetną okazją do integracji uczniów.

Po wyjściu z pizzerii zadowoleni trzecioklasiści wrócili do szkoły. To był bardzo udany Dzień Chłopaka!