Strona głównaAktualnościDzień Chłopaka klas trzecich

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Dzień Chłopaka klas trzecich

mini28 września 2018r. uczniowie klas trzecich świętowali Dzień Chłopaka. Z tej okazji wybrali się na wycieczkę do Płocka pod opieką pań: Małgorzaty Matyaszek, Marii Fortas i Anety Mikołajewskiej.

Pierwszym punktem programu było oglądanie filmu „Biały Kieł” w kinie „Novekino Przedwiośnie”. Dzieci poznały pełną mądrości, przygód i wzruszeń opowieść o psie, w którego żyłach płynie wilcza krew. Ten film jest pierwszą animowaną ekranizacją przetłumaczonej na 89 języków, ponadczasowej książki Jacka Londona.

Po seansie w kinie trzecioklasiści udali się do pobliskiej pizzerii „Laguna”, gdzie zjedli ulubioną pizzę, którą sami sobie wybrali. Wspólny posiłek był świetną okazją do integracji uczniów.

Po wyjściu z pizzerii zadowoleni trzecioklasiści wrócili do szkoły. To był bardzo udany Dzień Chłopaka!

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine