Strona głównaAktualności„Chcecie bajki – oto bajka! Była sobie Pchła Szachrajka”.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

„Chcecie bajki – oto bajka! Była sobie Pchła Szachrajka”.

miniŚliczna, drobna, elegancka. W sukieneczce, z parasolką, jedzie bryczką, a w jej głowie sto pomysłów na figle i żarciki. Kto bardziej kocha psocić od Pchły Szachrajki? Klasy pierwsze już znają odpowiedź na to pytanie.

26 września były świadkami niezwykłego przedstawienia w Teatrze Dramatycznym w Płocku. Pchła Szachrajka, to jedna z najpopularniejszych postaci stworzonych przez Jana Brzechwę. Pełne sto minut zabawy, śmiechu i szaleństwa. Straż pożarna ze sceny pryskała na nas wodą, aktorzy rzucali w widownię ogromnymi gumowymi piłkami, na głowy posypało nam się konfetti. To była pyszna zabawa nie tylko dla najmłodszych.

1

2

Źródło: http://www.teatrplock.pl/pl

IMG 1577

IMG 1579

IMG 1583

 

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine