Strona głównaAktualnościKlasa 1c z wizytą na lotnisku

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Klasa 1c z wizytą na lotnisku

miniKlasa Ic, krótko po rozpoczęciu roku szkolnego, ruszyła poznawać świat. Mieliśmy możliwość przeżyć niezwykłą przygodę na płockim lotnisku, na którym wyszkolono dotychczas ponad 500 szybowników, około 100 pilotów samolotowych oraz liczne rzesze modelarzy lotniczych.

Zdawałoby się, że w zasadzie nie ma tam nic szczególnego, ale myślę, że pierwszaki uważają inaczej. Siedzieć w szybowcu i starej Wildze nie zdarza się codziennie. O tych niesamowitych maszynach opowiedział nam dyrektor tego obiektu.

Z bliska mogliśmy również zobaczyć śmigłowiec medyczny i porozmawiać chwilę z pilotem i ratownikiem medycznym. Mieliśmy szczęście, ponieważ w czasie naszej wizyty, na lotnisku przebywał pan Wojtek Bógdał – mistrz świata w lotach motoparalotnią i z nim również chwilkę porozmawialiśmy.

Na koniec specjalnie dla nas odbył się pokaz samolotów modelarskich, a dzieci próbowały swoich sił w budowaniu własnych-styropianowych. Wrażenia niesamowite, a wspomnienia na całe życie. Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli wszelkich starań, żebyśmy mogli mieć te wspomnienia.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine