Strona głównaAktualności„Od niewielkiej kropki wszystko się zaczyna” - Międzynarodowy Dzień Kropki

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 23.2019 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 1 kwietnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Magdalena Łabędzka. Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez e-mail: iod@starabiala.pl


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

„Od niewielkiej kropki wszystko się zaczyna” - Międzynarodowy Dzień Kropki

miniW naszej szkole 14 września uczniowie świetlicy szkolnej świętowali jedno z najbardziej radosnych świat edukacyjnych – Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, pomysłowości, odwagi, zabawy i wiary w swoje możliwości. Motywem przewodnim jest kropka.

Uczniowie tworzyli kropkowe dzieła sztuki , rozwiązywali matematyczne łamigłówki, pisali alfabetem Brailla oraz założyli ubrania w kropki, poznając zasadę, że każdy ma potencjał i ukryty talent, wystarczy chcieć lub się odważyć. Wspólnie czytaliśmy książkę "The Dot" Petera Reynoldsa, która „opowiada o kropce, która zmieniła świat małej Vashti, albo inaczej…. o Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie.

Obejrzeliśmy film ”The Dot”, który wszystkim przypadł do gustu. Doszliśmy do wniosku, że mała kropka w różnej formie i w różnym użyciu może pokazać nasze mocne strony, zdolności a nawet odkryć talent. Bo…..”od niewielkiej kropki wszystko się zaczyna”.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine