Strona głównaAktualnościWyśpiewane nagrody

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Wyśpiewane nagrody

miniW dniu 29 maja Kinga Patrowicz z klasy Ib, Helena Boryczewska z klasy IIb oraz Karol Kozłowski z klasy IIIb pod kierunkiem nauczyciela muzyki Jerzego Gawlińskiego, wzięli udział w XIX edycji Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Dziecięcej pod hasłem „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”, który odbył się w Szkole Podstawowej w Sikorzu.

Udział w tym wydarzeniu zakończył się ogromnym sukcesem.

W kategorii klas 0 – I, Kinga Patrowicz otrzymała wyróżnienie.

W kategorii klas II – III, Karol Kozłowski zdobył I miejsce, a Helena Boryczewska miejsce III.

Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom oraz życzymy kolejnych sukcesów.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine