Strona głównaAktualnościWyśpiewane nagrody

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Wyśpiewane nagrody

miniW dniu 29 maja Kinga Patrowicz z klasy Ib, Helena Boryczewska z klasy IIb oraz Karol Kozłowski z klasy IIIb pod kierunkiem nauczyciela muzyki Jerzego Gawlińskiego, wzięli udział w XIX edycji Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Dziecięcej pod hasłem „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”, który odbył się w Szkole Podstawowej w Sikorzu.

Udział w tym wydarzeniu zakończył się ogromnym sukcesem.

W kategorii klas 0 – I, Kinga Patrowicz otrzymała wyróżnienie.

W kategorii klas II – III, Karol Kozłowski zdobył I miejsce, a Helena Boryczewska miejsce III.

Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom oraz życzymy kolejnych sukcesów.