Serdecznie zapraszamy na zebrania, które odbędą się dn. 23.01.2019 (środa) o godz. 16.30 (klasy 4-8 i 3 gim.) i 17.00 (klasy 0-3).

Półkolonie dla klas 2-6

Materiały informacyjne MEN dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do Rodziców

Słodko zakręcone

miniDnia 17 maja dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły w wycieczce do Płocka. Na przedszkolaki czekały dwie atrakcje- spacer po płockiej starówce oraz warsztaty w manufakturze Słodko Zakręcone.

Dzieci spacerując po uliczkach mogły podziwiać piękno naszego Płocka oraz cieszyć się swoim towarzystwem. Niespodziewaną atrakcją okazały się wozy strażackie zaparkowane tuż przed ratuszem. Natomiast z góry zaplanowane były lody.

W manufakturze Słodko Zakręcone, która mieści się na ulicy Tumskiej, każdy musiał zapracować na swoje słodkości. Po szczegółowym instruktażu wszyscy mieli szansę na ukręcenie własnego lizaka. Warto wspomnieć o zapachu, który unosił się w lokalu, powiedzieć że „słodki” to za mało.

Ten mile spędzony czas wszyscy będą z pewnością wspominać przez najbliższe dni.