Strona głównaAktualnościSłodko zakręcone

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Słodko zakręcone

miniDnia 17 maja dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły w wycieczce do Płocka. Na przedszkolaki czekały dwie atrakcje- spacer po płockiej starówce oraz warsztaty w manufakturze Słodko Zakręcone.

Dzieci spacerując po uliczkach mogły podziwiać piękno naszego Płocka oraz cieszyć się swoim towarzystwem. Niespodziewaną atrakcją okazały się wozy strażackie zaparkowane tuż przed ratuszem. Natomiast z góry zaplanowane były lody.

W manufakturze Słodko Zakręcone, która mieści się na ulicy Tumskiej, każdy musiał zapracować na swoje słodkości. Po szczegółowym instruktażu wszyscy mieli szansę na ukręcenie własnego lizaka. Warto wspomnieć o zapachu, który unosił się w lokalu, powiedzieć że „słodki” to za mało.

Ten mile spędzony czas wszyscy będą z pewnością wspominać przez najbliższe dni.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine