Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wyrównawczych w roku szkolnym 2018/2019

Karta rekrutacji do projektu "Bądźmy zdrowi"

Rekrutacja do projektu "Bądźmy zdrowi" trwa do wtorku 23.10.2018. W środę 24.10.2018 odbędą się badania uczniów zgłoszonych do projektu.

Strona głównaArchiwum 2017/2018Szkoła Podstawowa im. S.W. Reymonta w Maszewie Dużym zwycięzcą XL Rajdu Ekologicznego "Uśmiech Stokrotki i Niezapominajki"

Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Szkoła Podstawowa im. S.W. Reymonta w Maszewie Dużym zwycięzcą XL Rajdu Ekologicznego "Uśmiech Stokrotki i Niezapominajki"

miniW sobotę 19.05.2018 członkowie i sympatycy szkolnego koła geograficzno- turystycznego wzięli udział w XXXIX Rajdzie Ekologicznym "Uśmiech Stokrotki i Niezapominajki " zorganizowanym przez Oddział Miejski PTTK i Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Leszczynie Szlacheckim.

Dzieci i młodzież z opiekunami ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych stawili się na starcie rajdu o godz. 8.00 przy ulicy Bielskiej na wysokości płockiego cmentarza komunalnego i wyruszyli na długą czternasto- kilometrową wędrówkę pod opieką przewodnika PTTK. Trasę rajdu poprowadzono gruntowymi drogami i ścieżkami na terenach rolniczych (Brochocin - Brochocinek - Dźwierzno - Leszczyn Szlachecki).Uczestnicy rajdu korzystając z dobrych warunków meteorologicznych po blisko czterogodzinnej wędrówce zameldowali się na mecie rajdu- Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Leszczynie Szlacheckim. Organizatorzy przygotowali dla uczestników atrakcje: loterię fantową, ognisko turystyczne oraz nagrodzili wszystkie uczestniczące w rajdzie drużyny.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie i uczennice klas drugich i trzecich gimnazjum: Monika Filarska (IIa), Julia Sobolewska (IIb), Mateusz Borowski (IIa), Jolanta Koprowicz(IIb), Antoni Sobolewski (IIb), Laura Kotulska (IIb), Zuzanna Jaglińska (IIb), Agata Czerwińska (IIb), Weronika Rybacka (IIb), Małgorzata Kraśniewska (IIIb), Michał Borowski (IIIa), Klaudia Wiśniewska (IIIb), Paulina Drążkiewicz (IIIb), Mateusz Bodal (IIIb) i Hubert Gorzelany (IIIb), opiekunem był p. Jacek Załęski.

Po raz kolejny w bieżącym roku szkolnym pokonaliśmy wszystkie uczestniczące w rajdzie szkoły podstawowe i otrzymaliśmy puchar i dyplom za zajęcie 1 miejsca oraz statuetkę dla szkoły najbardziej oddalonej od Leszczyna Szlacheckiego.

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine