Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wyrównawczych w roku szkolnym 2018/2019

Karta rekrutacji do projektu "Bądźmy zdrowi"

Rekrutacja do projektu "Bądźmy zdrowi" trwa do wtorku 23.10.2018. W środę 24.10.2018 odbędą się badania uczniów zgłoszonych do projektu.

Strona głównaArchiwum 2017/2018Dwanaście prac dla Marcela

Dwanaście prac dla Marcela

20180510 190501W związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszyło się przedstawienie teatralne pt. „Dwanaście prac Heraklesa” w wykonaniu nauczycieli z naszej szkoły, dnia 10 maja 2018 o godz. 18.00 odbył się występ na bis.

Dodatkową atrakcją była część artystyczna w wykonaniu uczennic: Natalii Pycek, Aleksandry Michalak, Niny Jędrzejewskiej, Olgi Budzyńskiej, Aleksandry Kwasiborskiej oraz Blanki Gutowskiej. Dziewczęta zaprezentowały swoje talenty wokalne, instrumentalne oraz taneczne. Głównym celem występów była zbiórka funduszy na leczenie chorego chłopca – Marcela. Wolontariuszkami były uczennice z klasy III B gimnazjum: Paulina Wrześniewska, Małgorzata Kraśniewska, Zuzanna Stańczak, Klaudia Wiśniewska i Paulina Drążkiewicz. Na leczenie Marcela udało się zebrać kwotę w wysokości: 624,88 zł. Wszystkim występującym, przybyłym gościom oraz darczyńcom serdecznie dziękujemy.