Strona głównaAktualnościDwanaście prac dla Marcela

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Dwanaście prac dla Marcela

20180510 190501W związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszyło się przedstawienie teatralne pt. „Dwanaście prac Heraklesa” w wykonaniu nauczycieli z naszej szkoły, dnia 10 maja 2018 o godz. 18.00 odbył się występ na bis.

Dodatkową atrakcją była część artystyczna w wykonaniu uczennic: Natalii Pycek, Aleksandry Michalak, Niny Jędrzejewskiej, Olgi Budzyńskiej, Aleksandry Kwasiborskiej oraz Blanki Gutowskiej. Dziewczęta zaprezentowały swoje talenty wokalne, instrumentalne oraz taneczne. Głównym celem występów była zbiórka funduszy na leczenie chorego chłopca – Marcela. Wolontariuszkami były uczennice z klasy III B gimnazjum: Paulina Wrześniewska, Małgorzata Kraśniewska, Zuzanna Stańczak, Klaudia Wiśniewska i Paulina Drążkiewicz. Na leczenie Marcela udało się zebrać kwotę w wysokości: 624,88 zł. Wszystkim występującym, przybyłym gościom oraz darczyńcom serdecznie dziękujemy.

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine