Strona głównaAktualnościKonkurs „Tu powstała Polska. Tu wygrała Polska. 100-lecie Powstania Wielkopolskiego”

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Konkurs „Tu powstała Polska. Tu wygrała Polska. 100-lecie Powstania Wielkopolskiego”

miniW bieżącym roku obchodzimy setną rocznicę Powstania Wielkopolskiego. Z tej okazji Starostwo Powiatowe w Gnieźnie zorganizowało ogólnopolski konkurs na krótki spot przybliżający to wydarzenie.

Uczniowie naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem przygotowali pracę konkursową. Adam Czarnecki z klasy 7b napisał scenariusz i wyreżyserował filmik. Swoje umiejętności aktorskie zaprezentowali: Mateusz Wiciński (kl.7b), Adam Czarnecki (kl.7b), Dominika Lubasińska (kl.6b), Mateusz Karaszewski (kl. 6b), Igor Stankiewicz (kl. 7b) oraz Jakub Czerniakowski (kl. 6b). Plan zdjęciowy stanowiły budynek szkoły, las w Brwilnie i okolice Płockiej Katedry. Całość dopełniły stroje, w tym mundury historyczne udostępnione przez dyrektora PUL w Płocku. Nagranie spotu stanowiło dla zespołu świetną zabawę.

Przedstawiciele naszej szkoły zakwalifikowali się do III etapu konkursu. Spot można obejrzeć na stronie http://kulturapiastowdladzieci.pl/index.php/pl/konkurs. Gorąco zachęcamy do obejrzenia i oddania głosu na nasz film!

Serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine