Strona głównaArchiwum 2017/2018Konkurs „Tu powstała Polska. Tu wygrała Polska. 100-lecie Powstania Wielkopolskiego”

Informacje na temat rekrutacji do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020 oraz dokumenty do pobrania w zakładce REKRUTACJA.


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Konkurs „Tu powstała Polska. Tu wygrała Polska. 100-lecie Powstania Wielkopolskiego”

miniW bieżącym roku obchodzimy setną rocznicę Powstania Wielkopolskiego. Z tej okazji Starostwo Powiatowe w Gnieźnie zorganizowało ogólnopolski konkurs na krótki spot przybliżający to wydarzenie.

Uczniowie naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem przygotowali pracę konkursową. Adam Czarnecki z klasy 7b napisał scenariusz i wyreżyserował filmik. Swoje umiejętności aktorskie zaprezentowali: Mateusz Wiciński (kl.7b), Adam Czarnecki (kl.7b), Dominika Lubasińska (kl.6b), Mateusz Karaszewski (kl. 6b), Igor Stankiewicz (kl. 7b) oraz Jakub Czerniakowski (kl. 6b). Plan zdjęciowy stanowiły budynek szkoły, las w Brwilnie i okolice Płockiej Katedry. Całość dopełniły stroje, w tym mundury historyczne udostępnione przez dyrektora PUL w Płocku. Nagranie spotu stanowiło dla zespołu świetną zabawę.

Przedstawiciele naszej szkoły zakwalifikowali się do III etapu konkursu. Spot można obejrzeć na stronie http://kulturapiastowdladzieci.pl/index.php/pl/konkurs. Gorąco zachęcamy do obejrzenia i oddania głosu na nasz film!

Serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine