Strona głównaAktualnościSukces w konkursie języka angielskiego

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Sukces w konkursie języka angielskiego

miniW dniu 22 marca 2018r w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Płocku odbył się konkurs języka angielskiego adresowany do uczniów klas III gimnazjów z Płocka i okolic.

Bartłomiej Bodal, Daniel Börner, Dawid Marlęga, Zuzanna Stańczak, Natalia Garbaszewska, Marta Krzesicka, Natalia Kowalska i Kamil Malinowski przeszli wstępne eliminacje szkolne i zakwalifikowali się do drugiego etapu. Konkurs ten obejmował test leksykalno-gramatyczny oraz sprawdzian rozumienia tekstu słuchanego. Na szczególne gratulacje zasługuje Bartek Bodal, który zajął 3 miejsce! Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbyło się w dniu 14 kwietnia. Opiekunem konkursu była p. Anna Guzanek. Bartkowi oraz pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

IMG 4634

IMG 4632

IMG 4633

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine