Strona głównaAktualnościSukces w konkursie języka angielskiego

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Sukces w konkursie języka angielskiego

miniW dniu 22 marca 2018r w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Płocku odbył się konkurs języka angielskiego adresowany do uczniów klas III gimnazjów z Płocka i okolic.

Bartłomiej Bodal, Daniel Börner, Dawid Marlęga, Zuzanna Stańczak, Natalia Garbaszewska, Marta Krzesicka, Natalia Kowalska i Kamil Malinowski przeszli wstępne eliminacje szkolne i zakwalifikowali się do drugiego etapu. Konkurs ten obejmował test leksykalno-gramatyczny oraz sprawdzian rozumienia tekstu słuchanego. Na szczególne gratulacje zasługuje Bartek Bodal, który zajął 3 miejsce! Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbyło się w dniu 14 kwietnia. Opiekunem konkursu była p. Anna Guzanek. Bartkowi oraz pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!