Strona głównaArchiwum 2017/2018Sukces w konkursie języka angielskiego

Sukces w konkursie języka angielskiego

miniW dniu 22 marca 2018r w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Płocku odbył się konkurs języka angielskiego adresowany do uczniów klas III gimnazjów z Płocka i okolic.

Bartłomiej Bodal, Daniel Börner, Dawid Marlęga, Zuzanna Stańczak, Natalia Garbaszewska, Marta Krzesicka, Natalia Kowalska i Kamil Malinowski przeszli wstępne eliminacje szkolne i zakwalifikowali się do drugiego etapu. Konkurs ten obejmował test leksykalno-gramatyczny oraz sprawdzian rozumienia tekstu słuchanego. Na szczególne gratulacje zasługuje Bartek Bodal, który zajął 3 miejsce! Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbyło się w dniu 14 kwietnia. Opiekunem konkursu była p. Anna Guzanek. Bartkowi oraz pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!