Strona głównaAktualnościSukces w konkursie języka angielskiego

dzień dziecka plakat

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

Sukces w konkursie języka angielskiego

miniW dniu 22 marca 2018r w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Płocku odbył się konkurs języka angielskiego adresowany do uczniów klas III gimnazjów z Płocka i okolic.

Bartłomiej Bodal, Daniel Börner, Dawid Marlęga, Zuzanna Stańczak, Natalia Garbaszewska, Marta Krzesicka, Natalia Kowalska i Kamil Malinowski przeszli wstępne eliminacje szkolne i zakwalifikowali się do drugiego etapu. Konkurs ten obejmował test leksykalno-gramatyczny oraz sprawdzian rozumienia tekstu słuchanego. Na szczególne gratulacje zasługuje Bartek Bodal, który zajął 3 miejsce! Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbyło się w dniu 14 kwietnia. Opiekunem konkursu była p. Anna Guzanek. Bartkowi oraz pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!