Strona głównaAktualnościSpotkanie z królewną Śnieżką

dzień dziecka plakat

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

Spotkanie z królewną Śnieżką

miniDnia 17 kwietnia dzieci z oddziałów przedszkolnych  wybrały się z wizytą do Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku, aby obejrzeć spektakl pt.: „Królewna Śnieżka”. To bajka adresowana przede wszystkim do najmłodszych widzów.

Przedszkolaki z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie. Dla wielu maluchów była to pierwsza wizyta w teatrze. Fajne! Super! Ładne! – tak dzieci komentowały obejrzaną bajkę. Z wypiekami na twarzach patrzyły na krasnoludki oraz z niepokojem śledziły losy Śnieżki. Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka oraz bajecznie kolorowe kostiumy przyciągały uwagę młodych widzów i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt.