Strona głównaArchiwum 2017/2018Spotkanie z królewną Śnieżką

Spotkanie z królewną Śnieżką

miniDnia 17 kwietnia dzieci z oddziałów przedszkolnych  wybrały się z wizytą do Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku, aby obejrzeć spektakl pt.: „Królewna Śnieżka”. To bajka adresowana przede wszystkim do najmłodszych widzów.

Przedszkolaki z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie. Dla wielu maluchów była to pierwsza wizyta w teatrze. Fajne! Super! Ładne! – tak dzieci komentowały obejrzaną bajkę. Z wypiekami na twarzach patrzyły na krasnoludki oraz z niepokojem śledziły losy Śnieżki. Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka oraz bajecznie kolorowe kostiumy przyciągały uwagę młodych widzów i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt.