Strona głównaAktualnościPodwójny awans naszych piłkarzy na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

dzień dziecka plakat

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

Podwójny awans naszych piłkarzy na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

miniW dniu 16.04.2018r na stadionie „Wierzbicy” w Proboszczewicach odbył się gminny turniej piłki nożnej dla klas 4-6 SP i 7SP, II-III Gim.

W zawodach sportowych udział brali uczniowie (chłopcy i dziewczęta) ze wszystkich szkół podstawowych z gminy Stara Biała: SP Biała, SP Maszewo Duże, SP Proboszczewice i SP Wyszyna.Starsi i młodsi chłopcy zajmując pierwsze miejsce wywalczyli awans do turnieju rejonowego, który odbędzie się 23.04 (dla 4-6 SP) oraz 24.04 (dla 7SP, II-III Gim).