Strona głównaArchiwum 2017/2018Warsztaty „Lego i Robotyka”

Informacje na temat rekrutacji do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020 oraz dokumenty do pobrania w zakładce REKRUTACJA.


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Warsztaty „Lego i Robotyka”

miniDnia 13 br. kwietnia br. pierwszoklasiści wraz z wychowawczyniami i p. B. Rękawek, p. K. Kucicką oraz p. M. Jaglińską bardzo miło i pożytecznie spędzili przedpołudnie w sali zabaw „Cud Miód” w Płocku. Głównym celem wyjazdu były warsztaty naukowe „Lego i Robotyka”. Zajęcia były specjalnie dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci.

Każdy uczestnik mógł samodzielnie zbudować robota czy pojazd z klocków Lego i sterować nim zdalnie, posługując się odpowiednim programem komputerowym. Eksperymenty bardzo spodobały się dzieciom. Była to fascynująca zabawa. Z radością w oczach i wypiekami na policzkach obserwowały swoje prace. Takie zajęcia, to kolejny dowód na to, że można uczyć się przez zabawę. Uczniowie byli bardzo zafascynowani, mogąc wziąć udział w tego typu warsztatach i czując się chociaż przez chwilę jak prawdziwi inżynierowie. Ponieważ pogoda dopisała, pierwszoklasiści korzystali również z zajęć na świeżym powietrzu. Zmęczeni zabawą z apetytem posilili się kiełbaskami z grilla przygotowanego specjalnie dla nich. Wszyscy zadowoleni i pełni wrażeń wrócili z wycieczki.

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine