Strona głównaArchiwum 2017/2018Nauczyciele grają w karty

Nauczyciele grają w karty

mini5 kwietnia w naszej szkole odbyły się fantastyczne warsztaty z kartami Grabowskiego dla nauczycieli. To była doskonała nauka i zabawa. Nie trzeba być matematykiem, by pokochać te karty i nie koniecznie trzeba być dzieckiem, żeby dobrze się przy tym bawić.

Każda gra to inne emocje, inna przygoda, inne umiejętności. Wszystko na miarę sukcesu - wszak trening czyni mistrza! Karty są dla każdego: od przedszkolaka do seniora. Można i trzeba razem spędzać czas na nauce i zabawie. Nauka przez zabawę jest u nas zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego nauczyciele podjęli to nowe wyzwanie i okazuje się, że dodawanie, odejmowanie i mnożenie może być łatwe i przyjemne. Trudno sobie wyobrazić, że mając kilkadziesiąt kart, można stworzyć tyle niezwykłych gier i zabaw. Przygoda z matematyką nie musi być nudna! Szkolenie z "Kartami Grabowskiego" okazało się kopalnią pomysłów, które teraz nauczyciele naszej szkoły wykorzystają w pracy z dziećmi.