Strona głównaAktualnościNauczyciele grają w karty

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Nauczyciele grają w karty

mini5 kwietnia w naszej szkole odbyły się fantastyczne warsztaty z kartami Grabowskiego dla nauczycieli. To była doskonała nauka i zabawa. Nie trzeba być matematykiem, by pokochać te karty i nie koniecznie trzeba być dzieckiem, żeby dobrze się przy tym bawić.

Każda gra to inne emocje, inna przygoda, inne umiejętności. Wszystko na miarę sukcesu - wszak trening czyni mistrza! Karty są dla każdego: od przedszkolaka do seniora. Można i trzeba razem spędzać czas na nauce i zabawie. Nauka przez zabawę jest u nas zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego nauczyciele podjęli to nowe wyzwanie i okazuje się, że dodawanie, odejmowanie i mnożenie może być łatwe i przyjemne. Trudno sobie wyobrazić, że mając kilkadziesiąt kart, można stworzyć tyle niezwykłych gier i zabaw. Przygoda z matematyką nie musi być nudna! Szkolenie z "Kartami Grabowskiego" okazało się kopalnią pomysłów, które teraz nauczyciele naszej szkoły wykorzystają w pracy z dziećmi.