Strona głównaArchiwum 2017/2018Nauczyciele grają w karty

Informacje na temat rekrutacji do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020 oraz dokumenty do pobrania w zakładce REKRUTACJA.


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

Nauczyciele grają w karty

mini5 kwietnia w naszej szkole odbyły się fantastyczne warsztaty z kartami Grabowskiego dla nauczycieli. To była doskonała nauka i zabawa. Nie trzeba być matematykiem, by pokochać te karty i nie koniecznie trzeba być dzieckiem, żeby dobrze się przy tym bawić.

Każda gra to inne emocje, inna przygoda, inne umiejętności. Wszystko na miarę sukcesu - wszak trening czyni mistrza! Karty są dla każdego: od przedszkolaka do seniora. Można i trzeba razem spędzać czas na nauce i zabawie. Nauka przez zabawę jest u nas zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego nauczyciele podjęli to nowe wyzwanie i okazuje się, że dodawanie, odejmowanie i mnożenie może być łatwe i przyjemne. Trudno sobie wyobrazić, że mając kilkadziesiąt kart, można stworzyć tyle niezwykłych gier i zabaw. Przygoda z matematyką nie musi być nudna! Szkolenie z "Kartami Grabowskiego" okazało się kopalnią pomysłów, które teraz nauczyciele naszej szkoły wykorzystają w pracy z dziećmi.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine