Strona głównaAktualnościNauczyciele grają w karty

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Nauczyciele grają w karty

mini5 kwietnia w naszej szkole odbyły się fantastyczne warsztaty z kartami Grabowskiego dla nauczycieli. To była doskonała nauka i zabawa. Nie trzeba być matematykiem, by pokochać te karty i nie koniecznie trzeba być dzieckiem, żeby dobrze się przy tym bawić.

Każda gra to inne emocje, inna przygoda, inne umiejętności. Wszystko na miarę sukcesu - wszak trening czyni mistrza! Karty są dla każdego: od przedszkolaka do seniora. Można i trzeba razem spędzać czas na nauce i zabawie. Nauka przez zabawę jest u nas zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego nauczyciele podjęli to nowe wyzwanie i okazuje się, że dodawanie, odejmowanie i mnożenie może być łatwe i przyjemne. Trudno sobie wyobrazić, że mając kilkadziesiąt kart, można stworzyć tyle niezwykłych gier i zabaw. Przygoda z matematyką nie musi być nudna! Szkolenie z "Kartami Grabowskiego" okazało się kopalnią pomysłów, które teraz nauczyciele naszej szkoły wykorzystają w pracy z dziećmi.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine