Strona głównaArchiwum 2017/2018Przedszkolaki w Galerii Sztuki

Przedszkolaki w Galerii Sztuki

miniDnia 9 kwietnia dzieci z oddziałów przedszkolnych pod opieką swoich wychowawców uczestniczyły w warsztatach plastycznych w Galerii Sztuki w Płocku.

Zwiedzały wystawę malarstwa, rzeźby, wykonaną przez uczniów szkoły plastycznej. Dowiedziały się trochę więcej o ,,martwej naturze”, którą do tej pory kojarzyły z niemiłymi emocjami. Pod fachowym okiem Pani Justyny- pracownika galerii, dzieci miały za zadanie wykonanie przestrzennego kwiatka w doniczce, który oczywiście mogły zabrać potem do przedszkola. Wraz z dziećmi kwiatki tworzyły również i panie wychowawczynie. Dla relaksu odwiedziliśmy jeszcze Wesołą Ciuchcię, gdzie miło spędziliśmy czas na zabawach ruchowych. Był to miło spędzony dzień.