Strona głównaAktualnościPrzedszkolaki w Galerii Sztuki

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Przedszkolaki w Galerii Sztuki

miniDnia 9 kwietnia dzieci z oddziałów przedszkolnych pod opieką swoich wychowawców uczestniczyły w warsztatach plastycznych w Galerii Sztuki w Płocku.

Zwiedzały wystawę malarstwa, rzeźby, wykonaną przez uczniów szkoły plastycznej. Dowiedziały się trochę więcej o ,,martwej naturze”, którą do tej pory kojarzyły z niemiłymi emocjami. Pod fachowym okiem Pani Justyny- pracownika galerii, dzieci miały za zadanie wykonanie przestrzennego kwiatka w doniczce, który oczywiście mogły zabrać potem do przedszkola. Wraz z dziećmi kwiatki tworzyły również i panie wychowawczynie. Dla relaksu odwiedziliśmy jeszcze Wesołą Ciuchcię, gdzie miło spędziliśmy czas na zabawach ruchowych. Był to miło spędzony dzień.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine