Strona głównaAktualnościSmacznie, zdrowo, kolorowo...

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Smacznie, zdrowo, kolorowo...

miniDzieci z oddziałów przedszkolnych dbają o swoje zdrowie. Wiedzą co trzeba robić, aby być silnym i zdrowym. Na zajęciach kształtują sprawność fizyczną, wiedzą, że sport to zdrowie. Ponadto zostały zapoznane z piramidą żywienia oraz dowiedziały się jak ważne jest zdrowe odżywianie: jedzenie owoców i warzyw.

Znając już korzyści wynikające ze spożywania zdrowych posiłków, przedszkolaki podjęły wyzwanie - samodzielnie przygotowały dla siebie zdrowe śniadanie. Przyniosły na zajęcia potrzebne produkty. Na początku przypomniały sobie zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas posługiwania się plastikowym nożem. Po starannym umyciu rączek oraz warzyw, założeniu fartuszków i przygotowaniu stanowisk pracy, wszyscy zabrali się do działania.

Można śmiało powiedzieć, że zadanie wykonały doskonale. Nawet największe niejadki zjadły swoją porcję z apetytem.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine