Strona głównaAktualnościXI Gminny Konkurs Edukacji Prozdrowotnej

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

XI Gminny Konkurs Edukacji Prozdrowotnej

miniW dniu 11 kwietnia odbyła się w naszej szkole już XI edycja Gminnego Konkursu z Edukacji Prozdrowotnej p.t: Twoje zdrowie w twoich rękach. Koordynatorem konkursu była p. Martyna Jaglińska wraz z p. Karoliną Mazurek oraz p. Olgą Szygowską. Głównym celem było promowanie prozdrowotnych zainteresowań wśród uczniów, propagowanie zdrowego stylu życia oraz kształtowanie umiejętności dbania o własne zdrowie.

W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych z Wyszyny, Proboszczewic, Starej Białej oraz Maszewa Dużego, którzy przybyli ze swoimi opiekunami. Uczniowie chętnie przystąpili do testu, który wyłonił zwycięzców, choć nie było to takie łatwe. Drugoklasiści mieli dogrywkę walcząc o trzecie miejsce. Po napisaniu testu uczniowie udali się na poczęstunek, a następnie mieli możliwość obejrzenia rewelacyjnego przedstawienia przygotowanego przez uczniów klasy pierwszej z Koła Promocji Zdrowia, przygotowanych przez p. Krystynę Kucicką. Na koniec odbyło się uroczyste wręczenie nagród przez naszego gościa, p. Renatę Łabińską (z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej) oraz wicedyrektora naszej szkoły p. Jarosława Okrąglewskiego. Wszystkie nagrody zostały zasponsorowane przez Gminę Stara Biała.

Zwycięzcy w kategorii klas II

I miejsce    Rafał Strzelecki

II miejsce     Zuzanna Zielińska

III miejsce     Dominika Kajkowska

Zwycięzcy w kategorii klas III

I miejsce     Zuzanna Witkowska

II miejsce     Tadeusz Załęski

III miejsce     Nikola Kajkowska

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do wspólnej zabawy w kolejnych konkursach.