Strona głównaArchiwum 2017/2018XI Gminny Konkurs Edukacji Prozdrowotnej

XI Gminny Konkurs Edukacji Prozdrowotnej

miniW dniu 11 kwietnia odbyła się w naszej szkole już XI edycja Gminnego Konkursu z Edukacji Prozdrowotnej p.t: Twoje zdrowie w twoich rękach. Koordynatorem konkursu była p. Martyna Jaglińska wraz z p. Karoliną Mazurek oraz p. Olgą Szygowską. Głównym celem było promowanie prozdrowotnych zainteresowań wśród uczniów, propagowanie zdrowego stylu życia oraz kształtowanie umiejętności dbania o własne zdrowie.

W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych z Wyszyny, Proboszczewic, Starej Białej oraz Maszewa Dużego, którzy przybyli ze swoimi opiekunami. Uczniowie chętnie przystąpili do testu, który wyłonił zwycięzców, choć nie było to takie łatwe. Drugoklasiści mieli dogrywkę walcząc o trzecie miejsce. Po napisaniu testu uczniowie udali się na poczęstunek, a następnie mieli możliwość obejrzenia rewelacyjnego przedstawienia przygotowanego przez uczniów klasy pierwszej z Koła Promocji Zdrowia, przygotowanych przez p. Krystynę Kucicką. Na koniec odbyło się uroczyste wręczenie nagród przez naszego gościa, p. Renatę Łabińską (z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej) oraz wicedyrektora naszej szkoły p. Jarosława Okrąglewskiego. Wszystkie nagrody zostały zasponsorowane przez Gminę Stara Biała.

Zwycięzcy w kategorii klas II

I miejsce    Rafał Strzelecki

II miejsce     Zuzanna Zielińska

III miejsce     Dominika Kajkowska

Zwycięzcy w kategorii klas III

I miejsce     Zuzanna Witkowska

II miejsce     Tadeusz Załęski

III miejsce     Nikola Kajkowska

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do wspólnej zabawy w kolejnych konkursach.