Strona głównaArchiwum 2017/2018XI Gminny Konkurs Edukacji Prozdrowotnej

Informacje na temat rekrutacji do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej na rok szkolny 2019/2020 oraz dokumenty do pobrania w zakładce REKRUTACJA.


Przypominamy o wysokości wpłat na Radę Rodziców. Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 40 zł, za drugie 20zł. 

XI Gminny Konkurs Edukacji Prozdrowotnej

miniW dniu 11 kwietnia odbyła się w naszej szkole już XI edycja Gminnego Konkursu z Edukacji Prozdrowotnej p.t: Twoje zdrowie w twoich rękach. Koordynatorem konkursu była p. Martyna Jaglińska wraz z p. Karoliną Mazurek oraz p. Olgą Szygowską. Głównym celem było promowanie prozdrowotnych zainteresowań wśród uczniów, propagowanie zdrowego stylu życia oraz kształtowanie umiejętności dbania o własne zdrowie.

W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych z Wyszyny, Proboszczewic, Starej Białej oraz Maszewa Dużego, którzy przybyli ze swoimi opiekunami. Uczniowie chętnie przystąpili do testu, który wyłonił zwycięzców, choć nie było to takie łatwe. Drugoklasiści mieli dogrywkę walcząc o trzecie miejsce. Po napisaniu testu uczniowie udali się na poczęstunek, a następnie mieli możliwość obejrzenia rewelacyjnego przedstawienia przygotowanego przez uczniów klasy pierwszej z Koła Promocji Zdrowia, przygotowanych przez p. Krystynę Kucicką. Na koniec odbyło się uroczyste wręczenie nagród przez naszego gościa, p. Renatę Łabińską (z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej) oraz wicedyrektora naszej szkoły p. Jarosława Okrąglewskiego. Wszystkie nagrody zostały zasponsorowane przez Gminę Stara Biała.

Zwycięzcy w kategorii klas II

I miejsce    Rafał Strzelecki

II miejsce     Zuzanna Zielińska

III miejsce     Dominika Kajkowska

Zwycięzcy w kategorii klas III

I miejsce     Zuzanna Witkowska

II miejsce     Tadeusz Załęski

III miejsce     Nikola Kajkowska

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do wspólnej zabawy w kolejnych konkursach.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine