Strona głównaAktualnościCiekawa lekcja w niezwykłym miejscu

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

Ciekawa lekcja w niezwykłym miejscu

miniKlasa 3a wzięła udział w wyjątkowych zajęciach z podstawowych zasad zachowania się przy stole. Oprócz ciekawie przekazanej wiedzy: jak należy zachowywać się przy stole, spożywać posiłki oraz korzystać z zastawy stołowej, mieliśmy również okazję zwiedzić pokoje i inne tajemnicze miejsca Hotelu Herman w Płocku.

Na koniec, przy przygotowanym specjalnie obiedzie, mieliśmy możliwość wykorzystania zdobytych umiejętności w praktyce. A wszystko to w pięknych wnętrzach, których szczególna atmosfera, naukę zamieniła w przyjemność.