Strona głównaAktualnościZdrowie dla wszystkich

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl


Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Zdrowie dla wszystkich

mini„Zdrowie dla wszystkich” to hasło Światowego Dnia Zdrowia w 2018 roku. Stan pełnego fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu to ideał, do którego powinni dążyć wszyscy ludzie. „Zdrowie dla wszystkich” to nie tylko hasło tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia, ale także wizja przyświecająca od ponad 70 lat działalności Światowej Organizacji Zdrowia. Doskonały, najwyższy możliwy poziom zdrowia to wyzwanie dla światowych liderów i motyw przewodni wspierania krajów w dążeniu do uniwersalnej opieki zdrowotnej.

W dniu 12 kwietnia 2018 r. odbył się uroczysty apel dla klas 0-3 z okazji Dnia Zdrowia i Dnia Służby Zdrowia. W części artystycznej aktywny udział wzięły dzieci z klasy I b (Koło Promocji Zdrowia) pod opieką p. Krystyny Kucickiej oraz z klasy II b pod opieką p. Marii Fortas. Pięknie przygotowane inscenizacje, piosenki i wiersze pouczały i przypominały wszystkim o zasadach zdrowego stylu życia. Uczniowie, wręczając bukiet kwiatów, podziękowali p. Bożenie Lemańskiej, pielęgniarce środowiska szkolnego za opiekę medyczną w naszej szkole.

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine