Strona głównaArchiwum 2017/2018Wizyta klasy szóstej w Galerii Sztuki

Wizyta klasy szóstej w Galerii Sztuki

miniTuż przed świętami uczniowie klasy szóstej pod opieką p. Beaty Gołębiewskiej i p. Piotra Lewickiego wybrały się do Atrium Mosty w Płocku aby zwiedzić Galerię Sztuki oraz uczestniczyć w wielkanocnych warsztatach.

Dzięki pani Justynie, pracownikowi galerii, uczniowie mogli zobaczyć rzeźby oraz obrazy stworzone przez uczniów szkoły plastycznej, a następnie wzięli udział w warsztatach, podczas których  mieli okazję wykonać wielkanocnego kurczaka. Ich fantazja nie miała ograniczeń i wśród kurczaków pojawili się bohaterowie komiksów, szpiedzy, a nawet kurczak - pirat. Zwięczeniem wycieczki były pojedynki w laserowym labiryncie, gdzie liczyły się refleks, szybkość i celne oko. Po posiłku nieco zmęczeni ale szczęśliwi uczniowie powrócili do szkoły.