Strona głównaAktualnościWizyta klasy szóstej w Galerii Sztuki

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl


Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

Wizyta klasy szóstej w Galerii Sztuki

miniTuż przed świętami uczniowie klasy szóstej pod opieką p. Beaty Gołębiewskiej i p. Piotra Lewickiego wybrały się do Atrium Mosty w Płocku aby zwiedzić Galerię Sztuki oraz uczestniczyć w wielkanocnych warsztatach. 

Dzięki pani Justynie, pracownikowi galerii, uczniowie mogli zobaczyć rzeźby oraz obrazy stworzone przez uczniów szkoły plastycznej, a następnie wzięli udział w warsztatach, podczas których  mieli okazję wykonać wielkanocnego kurczaka. Ich fantazja nie miała ograniczeń i wśród kurczaków pojawili się bohaterowie komiksów, szpiedzy, a nawet kurczak - pirat. Zwięczeniem wycieczki były pojedynki w laserowym labiryncie, gdzie liczyły się refleks, szybkość i celne oko. Po posiłku nieco zmęczeni ale szczęśliwi uczniowie powrócili do szkoły.

 

 

gminabip  men     kur 

efs 

szkolaklasa

 odkrywcy

swr

mysle

sbprzem

trzymajForme

bezwakacje

 ortografitti

miwgif

 ls

 eteatr

scrabble

aqua

ratujemy

zippy

klubpuchatka

 pck

czystepowietrze

niepal

Znajdz wlasciwe rozwiazanie

 Logo klub wiewiorka PCK RGB

 etwinning

 logoapteczka

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine