Strona głównaAktualnościXVI Gminny Konkurs Recytatorski

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Maszewie Dużym informuje, iż Zarządzeniem Nr 30.2018 Wójta Gminy Stara Biała z dnia 25 maja 2018 r. w sprawie wyznaczenia jednego Inspektora Ochrony Danych w Gminie Stara Biała został powołany Inspektor Ochrony Danych - pracownik Urzędu Gminy Stara Biała - Pani Aleksandra Cylińska.

Zadania inspektora ochrony danych określa art. 39 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Z Inspektorem Ochrony Danych, można się skontaktować poprzez:

tel.: 24 366-87-10

fax: 24 365-61-65

e-mail: iod@starabiala.pl

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

XVI Gminny Konkurs Recytatorski

mini4 kwietnia 2018r. uczniowie klas I - III naszej szkoły wzięli udział w XVI Gminnym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Starych Proboszczewicach. Znaleźli się w gronie reprezentantów szkół ze Starej Białej i Starych Proboszczewic. Uczestnicy recytowali wiersze z literatury dziecięcej.

Skonfrontowali swoje umiejętności artystyczne z rówieśnikami. Wszyscy prezentowali bardzo wysoki poziom. Komisja konkursowa miała ogromny dylemat w wyłonieniu laureatów. Oto nasi laureaci:

Kategoria klas I

III miejsce- Antonina Kiciak kl. I A

Kategoria klas II

III miejsce- Jan Brzeziński kl. II B

Kategoria klas III

II miejsce – Amelia Przybylska kl. III A

Wszystkim naszym uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, serdecznie gratulujemy pięknej prezentacji poezji i życzymy dalszych sukcesów!