Strona głównaAktualnościXVI Gminny Konkurs Recytatorski

Rok szkolny 2017/2018 ogłaszamy "Rokiem Jubileuszowym" naszej szkoły. W związku z tym prosimy rodziców, dziadków, absolwentów o przesyłanie zdjęć, pamiątek, wspomnień drogą mailową na adres maszewo25@zsmd.edu.pl

Serdecznie zachęcamy do wpłat na radę rodziców. Przypominamy, że wpłata wynosi 40 zł za pierwsze dziecko, oraz 20 zł za drugie.

XVI Gminny Konkurs Recytatorski

mini4 kwietnia 2018r. uczniowie klas I - III naszej szkoły wzięli udział w XVI Gminnym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Starych Proboszczewicach. Znaleźli się w gronie reprezentantów szkół ze Starej Białej i Starych Proboszczewic. Uczestnicy recytowali wiersze z literatury dziecięcej.

Skonfrontowali swoje umiejętności artystyczne z rówieśnikami. Wszyscy prezentowali bardzo wysoki poziom. Komisja konkursowa miała ogromny dylemat w wyłonieniu laureatów. Oto nasi laureaci:

Kategoria klas I

III miejsce- Antonina Kiciak kl. I A

Kategoria klas II

III miejsce- Jan Brzeziński kl. II B

Kategoria klas III

II miejsce – Amelia Przybylska kl. III A

Wszystkim naszym uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, serdecznie gratulujemy pięknej prezentacji poezji i życzymy dalszych sukcesów!